Menu

Evernote Fiyatsız Kullanıcıları 1 Not Defteri ve 50 Not İle Kısıtlayacak

Evernote, 4 Aralık tarihinden itibaren yeni ve mevcut fiyatsız kullanıcıları hesap başına 1 not defteri ve en fazla 50 not ile kısıtlayacağını duyurdu. Öte yandan şirket, “elliden fazla nota ve bir not defterine sahip olan mevcut kullanıcıların …

admin 3 ayönce 0

Evernote, 4 Aralık tarihinden itibaren yeni ve mevcut fiyatsız kullanıcıları hesap başına 1 not defteri ve en fazla 50 not ile kısıtlayacağını duyurdu.

Öte yandan şirket, “elliden fazla nota ve bir not defterine sahip olan mevcut kullanıcıların mevcut notları ve not defterlerini görüntülemeye, düzenlemeye, dışa aktarmaya, paylaşmaya ve silmeye devam edebileceklerini” belirtiyor. Fiyatsız kullanıcılar, yeni getirilen sonlar içinde kalmak için notlarını istedikleri vakit silebilecekler.

Şu an prestijiyle Evernote, fiyatsız kullanıcıların 25 MB boyuta kadar kişisel notlar yüklemesine ve aylık 60 MB yükleme hududuna müsaade veriyor. Bu sonların önümüzdeki periyotta değişip değişmeyeceği ise şimdi meçhul.

Evernote’un son atılımı, fiyatsız sistem hudutlarına girmeyen kullanıcıları ayda 83.33 TL’den başlayan fiyatlı aboneliği satın almaya itiyor. Şirket, fiyatlı planlarının kullanıcıların Evernote’un tüm potansiyelini kullanmasına müsaade verdiğini ve gelecekteki gelişimini desteklediğini söylüyor.

Evernote geçtiğimiz yıl, gerçek vakitli düzenleme ile anında aygıt senkronizasyonu, Yapay Zeka Not Temizleme, Yapay Zeka arama, gelişmiş kararlılık ve istemcilerinde daha âlâ performans üzere bir dizi özellik yayınladı.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks