Menu

Galaxy S24 Ultra 4K 120 FPS Görüntü Destekleyebilir

Samsung Galaxy S24 serisinin yakında duyurulması beklenirken söylentiler şirketin lansman vakit çizelgesini öne çektiği istikametinde. Lansman öncesinde, emniyetli kaynaklardan Ice Universe, Samsung tarafından Galaxy S24 Ultra için 4K 120 FPS görüntü …

admin 2 ayönce 0

Samsung Galaxy S24 serisinin yakında duyurulması beklenirken söylentiler şirketin lansman vakit çizelgesini öne çektiği tarafında. Lansman öncesinde, sağlam kaynaklardan Ice Universe, Samsung tarafından Galaxy S24 Ultra için 4K 120 FPS görüntü kaydının test edildiğini doğruladı. Samsung kamera alanında ön planda olsa da şirketin mevcut amiral gemisi, donanım teknik olarak bu özelliği desteklese de 4K 120 FPS kayıt yeteneğinden mahrum.

Ice Universe bir sonraki paylaşımında özelliğin şu anda test evresinde olduğunu ve şimdi kullanılamayabileceğini belirtti:

Ek olarak, Güney Koreli bir blog platformu olan Naver‘de yayınlanan bir gönderi, Galaxy S24 serisi için ön sipariş bonusu tekliflerini doğruladı. Yazıda Samsung’un Galaxy S24 serisine yükseltme bonusu eklemeyi planladığı tez ediliyor. Bu, Samsung’un geçmişte katlanabilir serisiyle sunduğu bir şey ve kullanıcıların ekstra para ödemeden daha yüksek bir depolama seçeneğine yükseltmelerine imkan tanıyor. Başka ön sipariş teklifleri ortasında Galaxy Watch indirim kuponu ve Galaxy Buds FE indirim kuponu yer alacak. Samsung’un Galaxy S24 serisine öteki teklifler dahil etmeyi planlayıp planlamadığına dair ise bir bilgi yok.

Samsung’un Galaxy S24 serisini 17 Ocak tarihindeki yıllık Unpacked etkinliğinde duyurması bekleniyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks