Menu

Genç bayanlara sordular: Kusursuz bir erkeğin kesinlikle iPhone’u mu olmalı?

iPhone’lar için “gençler ortasında çok popüler” demek bile artık kâfi olmayabilir. Bir TikToker, genç bayanlara iPhone’a sahip olmanın bir erkeği kusursuz yapan etkenlerden biri olup olmadığını sordu. Aldığı cevaplarsa tek sözle şaşırtan…

admin 2 ayönce 0

Piper Sandler’in gençlerin zevkleri ve trendleri üzerine altı ayda bir yaptığı araştırma, bir defa daha şaşırtan olmayan bir biçimde Apple’ın iPhone’unun bu demografik küme ortasında liderliğini sürdürdüğünü gösteriyor. Ankete gençlerin %87’si sırf bir iPhone’a sahip olduklarını yanıtlamakla kalmadı, %88’i bir sonraki taşınabilir aygıtlarının da bir iPhone olmasını beklediklerini ekledi. Yıllık ortalama geliri 71.000 dolar olan hanelerde yaşayan yaklaşık 9.200 gencin katıldığı anket, iPhone’un Z jenerasyonu ortasındaki liderliğini uzun bir müddet koruyacağını gösteriyor.

Bir TikTok yayıncısı ise, kısa bir müddet evvel tıpkı soruyu biraz farklı bir bakış açısıyla da olsa araştırmaya karar verdi. TikToker, rastgele bir küme genç bayan ile yaptığı röportajda, “’10’ puanlık bir erkek varsa, lakin telefonu bir Android’se onun yeni puanı nedir?” diye sordu.

Videoda karşılık verenler, yeni puanı çoklukla üç yahut sıfır üzere çok daha düşük bir noktaya düşürürken, tamamı bunun bir düşüş olduğu ve neredeyse mazereti olmadığı konusunda hemfikirdi.

Elbette bu cevaplar her genç bayanın, iPhone yerine Android aygıta sahip olan potansiyel bir partner hakkında ne düşündüğünü kapsamlı bir biçimde temsil etmiyor. Fakat bilhassa anket ile birlikte bakıldığında bu tabirlerin gençler ortasında mutlaka yaygın bir hissin göstergesi olduğu söylenebilir. Objektif olarak en düzgün taşınabilir aygıt olup olmadıklarına bakılmaksızın iPhone’ların statü sembolleri olarak görülmeye devam ettiği açık.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks