Menu

Gigabit Süratte Modem Arayanlara TP-Link’ten Yeni Tahlil

Çoklu İrtibat Takviyesi

admin 3 ayönce 0

TP-Link, WiFi 6 takviyeli, yüksek süratli, güçlü modem arayanlar için yeni bir modeli satışa sundu. Archer VX1800v model modem, hem kablolu hem kablosuz irtibatta yüksek suratlar sunuyor ve birebir anda çok sayıda aygıta takviye verebiliyor.

Modemini değiştirmek isteyen ve WiFi 6 teknolojili bir eser arayanlar için hem teknik özellikleri hem de fiyatıyla cazip bir model olan Archer VX1800v, birebir vakitte EasyMesh dayanağı sayesinde kolay kolay bir Mesh WiFi ağı oluşturabiliyor. Böylelikle tıpkı ağ ismi ve şifre ile kesintisiz bir WiFi ağının keyfi sürülebiliyor.

En yeni DSL teknolojisi olan Muhteşem VDSL dayanaklı bir modem olan Archer VX1800v, bir evvelki VDSL2 teknolojisine kıyasla 3.5 kat daha fazla sürat sunuyor. Önde gelen internet servis sağlayıcılarla uyumlu olan modem, 350 Mbps’ye kadar indirme suratına sahip. Tüm DSL kontaklarla uyumlu olan eser, tıpkı vakitte fiber ve kablo modemlerle birlikte de bir yönlendirici (router) olarak vazife yapabiliyor.

Çift bant takviyeli modem 5 GHz bandında 1201 Mbps, 2.4 GHz bandında ise 574 Mbps kablosuz suratlara ulaşabiliyor. Bu yüksek temas suratını OFDMA ve MU-MIMO teknolojileri sayesinde çok sayıda aygıta istikrarlı olarak iletebiliyor. Yüksek sürat gerektiren uygulamalar tıpkı anda problemsizce yapılabiliyor. Modemin kapsama alanı da geniş. Yüksek yararlı antenler ve hüzmeleme (beamforming) teknolojisi sayesinde WiFi sinyalleri bağlı olan aygıtlara hakikat yönlendiriliyor. Böylelikle hem süratli hem de daha geniş kapsama alanına sahip bir ağ oluşturuyor.

Archer VX1800v modem, farklı temas tiplerini destekleyen özelliklere sahip. Harika VDSL dayanağının yanı sıra Gigabit LAN/WAN irtibat noktasına kablo ya da fiber modemler bağlanarak sıkıntısız bir biçimde çalışabiliyor. Ayrıyeten USB girişi de olan modeme istendiğinde 3G/4G modemler de bağlanabiliyor. Böylelikle farklı kullanıcı ihtiyaçlarına tek bir aygıtla tahlil sağlanmış oluyor.

Kablolu temasta gigabit sürat takviyesi olan modemde biri LAN/WAN takviyeli olmak üzere toplam 4 adet Gigabit Ethernet girişi yer alıyor. Tüm kablolu aygıtlar bu girişlere bağlanarak yüksek süratte internete erişebiliyorlar.

VoIP takviyesi de olan modem, yüksek performanslı analog telefon sistemiyle donatılmış durumda. USB ilişki noktasına takılan bir harici depolama aygıtıyla sesli ileti depolama alanı oluşturulabiliyor.

Tether uygulamasıyla (Android ve iOS destekli) dakikalar içinde heyetimi yapılabilen Archer VX1800v, yeniden bu uygulamadan basitçe yönetilebiliyor. Otomatik firmware güncelleme özelliğine sahip olan modemin yazılımı her vakit yeni oluyor ve böylelikle her vakit yüksek verimlilikte ve inançta bir ağ oluşuyor.

TP-Link Archer VX1800v, 89 USD fiyatla satışa sunuldu.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks