Menu

Honor ve Nokia, 5G Patent Lisans Mutabakatı İmzaladı

Nokia, Honor ile bir 5G patent lisans muahedesi imzaladığını duyurdu. Resmi basın açıklamasına nazaran bu mutabakat her iki şirketin 5G ve öbür hücresel teknolojilerdeki temel buluşlarını kapsıyor. Nokia, bunun son 12 ay içinde imzaladığı dördüncü büyük …

admin 2 ayönce 0

Nokia, Honor ile bir 5G patent lisans muahedesi imzaladığını duyurdu. Resmi basın açıklamasına nazaran bu mutabakat her iki şirketin 5G ve öteki hücresel teknolojilerdeki temel buluşlarını kapsıyor. Nokia, bunun son 12 ay içinde imzaladığı dördüncü büyük akıllı telefon muahedesi olduğunu belirtiyor.

Ayrıca şirket sanayi başkanı patent portföyünün 5G için gerekli olduğu ilan edilen 6.000’den fazla patent ailesi de dahil olmak üzere yaklaşık 20.000 patent ailesinden oluştuğunu söylüyor. Bunlara ek olarak Honor ve Nokia ortasındaki muahedenin kesin koşullarının iki şirket ortasında kapalı kaldığını ekleyelim.

Oppo zımnilik yerine Nokia ile mahkemelerde çaba etmiş ve Avrupa’nın kimi bölgelerinde hayli makûs sonuçlar elde etmişti. Nokia, 2023’ün başlarında Samsung ile çapraz lisans patent muahedesini uzattı ve akabinde Temmuz ayında Apple ile tıpkı şeyi yaptı ve artık Honor da oyunun bir kesimi oldu.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks