Menu

Infinix, 2023 Yılının 3’üncü Çeyreğinde En Çok Büyüyen Marka Oldu

Infinix, International Veri Corporation’ın (IDC) datalarına nazaran 2023 yılında değerli bir muvaffakiyete imza attı. Infinix, IDC’nin yayınladığı Worldwide Quarterly Mobile Phone Tracker (Dünya Çapında Üç Aylık Cep Telefonu Takibi) raporuna nazaran yılın 3’üncü …

admin 2 ayönce 0

Infinix, International Veri Corporation’ın (IDC) bilgilerine nazaran 2023 yılında kıymetli bir muvaffakiyete imza attı. Infinix, IDC’nin yayınladığı Worldwide Quarterly Mobile Phone Tracker (Dünya Çapında Üç Aylık Cep Telefonu Takibi) raporuna nazaran yılın 3’üncü çeyreğinde, bir evvelki yılın birebir devir datalarına oranla en büyük akıllı telefon satış artışını gerçekleştiren marka oldu.

Toplamda yüzde 74,8’lik bir büyüme gerçekleştiren Infinix, 4,2 milyon eser satış başarısıyla sevkiyatlara nazaran birinci 10 global akıllı telefon markası ortasında yer aldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Infinix CEO’su Benjamin Frank “Akıllı telefonlarımızı gençlerin tercihlerine nazaran uyarlıyor, onların gereksinimlerine öncelik veriyoruz. En son teknolojiyi tarz sahibi bir dokunuşla birleştirerek tüketicilerin kalbini fetheden eserler sunuyoruz. Bilhassa GT 10 Pro ve ZERO 30 serisi de dahil olmak üzere son eserlerimiz; ulaşılabilir fiyatlı olmaları, muteber oyun ve Vlog yetenekleriyle büyük beğeni topluyor. Ayrıyeten yenilikçi marka stratejimiz ve iştiraklerimiz, genç ve cazip bir marka imajımızın korunmasına katkıda bulunuyor. 2023 yılının üçüncü çeyreğindeki etkileyici büyümemiz ise inovasyon, maliyet aktifliği ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızın altını çiziyor” dedi.

Özellikle genç tüketicilerin gereksinimlerine kulak veren ve bu doğrultuda eser inovasyonları gerçekleştiren marka, espor dünyasındaki çalışmalarıyla da öne çıkıyor. Geçtiğimiz haftalarda İstanbul’da düzenlenen dünyanın en büyük espor turnuvalarından PUBG MOBILE Dünya Kupası’na Akıllı Telefon Sponsoru olan Infinix, oyuncuların turnuvada GT 10 Pro modeliyle gayret etmesini sağladı. Infinix ayrıyeten Mobile Legends, FreeFire, Sound by JBL üzere iş birlikleriyle de marka bilinirliği konusunda daha geniş kitlelere ulaşacak değerli adımlar attı.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks