Menu

Infinix, PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı Telefon Sponsoru Oldu

Şampiyonluk yarışında esporcular GT 10 Pro kullanacak

admin 3 ayönce 1

Infinix, dünyanın önde gelen espor turnuvalarından PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Akıllı Telefon Sponsoru oldu. İstanbul’da düzenlenecek Dünya Kupası’nda esporcular, Infinix marka telefonlarla şampiyonluk uğraşı verecek.

10 ülkeden 16 farklı grubun şampiyonluk için yarışacağı esporcuların turnuvada kullanacağı Infinix marka telefonların modeli ise GT 10 Pro olacak. Infinix GT 10 Pro, gücünü uygun fiyatlı taşınabilir oyun performansı için gücünü 6nm üretim mimarisine sahip olan Dimensity 8050 işlemcisinden alıyor. ARM Mali-G77 grafik işlemcisi ise en yeni taşınabilir oyunlarda yüksek kare suratları ve gecikmesiz oyun tecrübesi sunarak, oyuncuların çok daha âlâ bir performans yakalamalarını sağlıyor.

Infinix GT 10 Pro, yüksek hassasiyetli jiroskopu sayesinde yarış ve FPS oyunlarını daha akıcı ve keyifli hale getiriyor. Ayrıyeten büsbütün duyusal oyun motoruna sahip olan 4D titreşim teknolojisi sayesinde kullanıcıların oyundaki her darbeyi ve atışı hissetmelerini sağlarken, aygıtın farklı köşelerindeki titreşimlerle mermi darbeleri hakkında hassas bir geri bildirim sağlanıyor. Çift stereo hoparlörü ile birlikte kullanıcıların yaklaşan düşmanları duymalarını ve rekabete dayalı oyunlarda öne geçmelerini sağlıyor.

Cihaz ayrıyeten ısı buhar hazneli sıvı soğutma teknolojisi sayesinde yüksek performans gerektiren oyunlarda dahi ısınmayı engelliyor. 45W süratli şarja sahip olan telefonun PD 3.0 şarj standartlarıyla uyumlu olan bu akıllı şarj tahlili tıpkı vakitte Bypass şarj özelliği sayesinde ısı birikimini azaltıyor ve şarj olurken bile oyun oynamaya uygun hale geliyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks