Menu

Instagram, Öykülerinizi Şablona Dönüştürebileceğiniz Yeni Bir Özelliği Kullanıma Sundu

Instagram, paylaştığınız bir öyküyü diğerlerinin ekleyebileceği özelleştirilebilir bir şablona dönüştürmenize imkan tanıyan yeni özelliği kullanıma sundu. Kıssa şablonunuza birbirinden farklı GIF, fotoğraf ve metin üzere çeşitli öğeler …

admin 2 ayönce 0

Instagram, paylaştığınız bir öyküyü diğerlerinin ekleyebileceği özelleştirilebilir bir şablona dönüştürmenize imkan tanıyan yeni özelliği kullanıma sundu. Kıssa şablonunuza birbirinden farklı GIF, fotoğraf ve metin üzere çeşitli öğeler ekleyebilirsiniz. Instagram bu yeni özelliğine “Sen de Ekle” ismini veriyor.

Instagram hesabınızda bir öykü şablonu yayınlamak için öykü oluştururken çıkartmaların bulunduğu sekmeyi açın. Daha sonrasında öykünüze oburlarının da katkıda bulunabilmesi için Sen de Ekle seçeneğini seçin. Daha sonrasında istediğiniz farklı içerikleri seçip öykünüze ekleyebilirsiniz.

Sizin eklediğiniz içerikleri öbürleri düzenleyemez lakin farklı kullanıcılar da sizin oluşturduğunuz şablona içerik ekleyebilirler.

Hikayenizi izleyen başka kullanıcılar “Kendi Öykünü Ekle” seçeneğini seçerek farklı çıkartmalar ekleyebilirler. Tıpkı olağan Instagram Öykülerinde olduğu üzere yeni özelliği de herkesle yahut yalnızca yakın arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Reels için şablon oluşturma özelliği Instagram’da zati mevcut. Bu özellik geçen yıl kullanıma sunuldu ve diğerlerinin özelliklerini kullanmanıza imkan tanıyor.

Instagram’da yakın vakitte yeni yapay zeka düzenleme aracı kullanıma sunulmuştu. Bununla bir arada Reels görüntülerini indirme ve arkadaşlarınızla paylaşma özelliği de geçtiğimiz haftalarda kullanıma sunuldu.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks