Menu

Instagram Üretken Yapay Zeka Araçlarını Duyurdu

Instagram üretken yapay zeka takviyeli yeni bir aracı sitede yayınladıklarını duyurdu. Başlangıçta ABD’deki kullanıcılara sunulan yeni özellikler, Meta Üretken Yapay Zeka Başkanı Ahmad Al-Dahle tarafından Threads’te bu araçların tam olarak nasıl …

admin 2 ayönce 0

Instagram üretken yapay zeka takviyeli yeni bir aracı sitede yayınladıklarını duyurdu. Başlangıçta ABD’deki kullanıcılara sunulan yeni özellikler, Meta Üretken Yapay Zeka Önderi Ahmad Al-Dahle tarafından Threads’te bu araçların tam olarak nasıl çalıştığını ve sitedeki yaratıcılığı nasıl artıracağını anlatan bir görüntü ile ayrıntılandırıldı.

Araç, kullanıcıların fotoğraflarındaki art planı, değiştirilecek alanı seçerek ve akabinde üretken yapay zekanın dolduracağı bir komut istemi yazarak üretken yapay zeka tarafından üretilen bir art planla değiştirmelerine imkan tanıyor. Bu daha sonra Instagram Hikayeleri’nde paylaşılabilecek ve paylaşıldıktan sonra kıssayı görüntüleyen kullanıcılar öyküdeki bir “Dene” istemine tıklayarak art planların öteki kullanıcılar tarafından paylaşılmasına ve tekrar kullanılmasına müsaade verebilecek. Bu aracın öteki ülkelerdeki kullanıcılara ne vakit sunulacağı konusunda ise şimdi ayrıntı verilmiyor.

Öte yandan Meta birebir vakitte Facebook için de kullanıcıların platformdaki gönderilerini yazmalarına yardımcı olabilecek bir yazma aracı üzere üretken yapay zeka yaratıcılık araçları üzerinde çalışıyor. Meta ayrıyeten kısa bir müddet evvel Instagram ve Messenger için Direkt Mesajlar’da ve sohbetlerde kullanılabilen ve öbür kullanıcılarla imaj oluşturmak ve paylaşmak için yapay zeka takviyeli bir imaj oluşturucu sundu.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks