Menu

iOS 17.2 İçin 3. Geliştirici Betası Yayınlandı

Apple, iOS 17.2 ve iPadOS 17.2 güncellemelerinin üçüncü betalarını test maksadıyla geliştiricilere sundu. iOS 17.2’deki en ilgi alımlı özellik olarak günlük aktivitelerinizi ve niyetlerinizi kaydetmek için kullanabileceğiniz Günlük uygulaması öne …

admin 3 haftaönce 0

Apple, iOS 17.2 ve iPadOS 17.2 güncellemelerinin üçüncü betalarını test hedefiyle geliştiricilere sundu. iOS 17.2’deki en ilgi cazip özellik olarak günlük aktivitelerinizi ve fikirlerinizi kaydetmek için kullanabileceğiniz Günlük uygulaması öne çıkıyor.

Buna ek olarak Apple Music uygulamasına favori müziklerinizin eklendiği bir favoriler çalma listesi de mevcut. Yeni güncellemeyle bir çalma listesini birden fazla şahısla paylaşabiliyorsunuz ve her iştirakçi müzik ekleyebiliyor.

Kayıtlı geliştiricilerin ayarlar uygulamasını açıp yazılım güncelleme kısmında “Beta güncellemeleri” seçeneğine dokunup iOS 17 geliştirici betasını açarak betalara katılabileceğini ekleyelim. Ayrıyeten beta sürümünü indirmek ve yüklemek için bir geliştirici hesabıyla ilişkilendirilmiş bir Apple kimliği gerektiğini unutmayın.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks