Menu

iOS 17.3 ve iPadOS 17.3’ün 2. Betaları Geliştiricilere Sunuldu

Apple, birinci iOS 17.3 ve iPadOS 17.3 betalarının yayınlanmasından üç hafta sonra kullanıma sunulacak olan iOS 17.3 ve iPadOS 17.3 güncellemelerinin ikinci betalarını test maksadıyla geliştiricilere sundu. Yeni iOS güncellemesi birisinin hem telefonunuzu …

admin 2 ayönce 0

Apple, birinci iOS 17.3 ve iPadOS 17.3 betalarının yayınlanmasından üç hafta sonra kullanıma sunulacak olan iOS 17.3 ve iPadOS 17.3 güncellemelerinin ikinci betalarını test gayesiyle geliştiricilere sundu.

Yeni iOS güncellemesi birisinin hem telefonunuzu hem de parolanızı ele geçirmesi durumunda özel bilgilerinize erişimi sınırlayan bir çalınan aygıt müdafaası özelliği sunuyor. Güncelleme ayrıyeten Apple Music abonelerinin ortak müzik listeleri oluşturmak için çalma listelerini diğerleriyle paylaşmasına imkan tanıyan bir özellik olan ortak Apple Music çalma listelerini de beraberinde getiriyor.

Bunlara ek olarak olarak kayıtlı geliştiricilerin ayarlar uygulamasını açıp yazılım güncelleme kısmına giderek “Beta güncellemeleri” seçeneğine dokunarak betalara katılabileceğini ekleyelim. Ayrıyeten beta sürümünü indirmek ve yüklemek için bir geliştirici hesabıyla ilişkilendirilmiş bir Apple kimliği gerektiğini unutmayın.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks