Menu

iOS 18 Tasarımsal Olarak visionOS’a Benzeyebilir

Apple, iOS için ekseriyetle kademeli tasarım değişikliklerini tercih ediyor. En son büyük revizyon iOS 16‘nın özelleştirilebilir kilit ekranı ile gerçekleşmişti. Yakın vakitli bir söylentide iOS 18 ve iPadOS 18’in visionOS’tan ilham alan tasarım …

admin 1 haftaönce 0

Apple, iOS için çoklukla kademeli tasarım değişikliklerini tercih ediyor. En son büyük revizyon iOS 16‘nın özelleştirilebilir kilit ekranı ile gerçekleşmişti. Yakın vakitli bir söylentide iOS 18 ve iPadOS 18’in visionOS’tan ilham alan tasarım öğelerine sahip olacağı sav edildi.

Rapor bu geçişin birinci delili olarak tvOS 17.2 sürümündeki güncellenmiş Apple TV uygulamasına işaret ediyor ve yeni kayan kenar çubuğu dizaynının visionOS uygulama nizamına epey benzediğini belirtiyor.

Bunlara ek olarak Bloomberg’den Mark Gurman daha evvel iOS 18’in tezli değişiklikler içereceğini bildirmişti lakin bunların arayüz güncellemeleriyle mi yoksa yapay zeka takviyeli yeni fonksiyonlarla mi ilgili olduğu belirsizliğini koruyor. Pekala siz iOS 18 ile bir arada hangi yeniliklerin gelmesini bekliyorsunuz?

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks