Menu

iPhone 15 almak mı, iPhone 16’yı beklemek mi? Karşılığı ünlü isim verdi

Mark Gurman, iPhone 16’da donanımsal büyük bir değişiklik olmayacağını ve iPhone 16 için iPhone 15’i es geçmenin mantıklı olmadığını söyledi.

admin 3 haftaönce 0

iPhone 15 serisi tantılalı çok uzun bir müddet olmadı. Lakin şimdiden iPhone 16 söylentileri ortalıkta dolaşmaya başladı bile. Bildiğiniz üzere yeni seri, devrimsel bir yenilik sunmadı. Hatta Pro ve Pro Max dışındaki modellere çok büyük bir yenilik bile getirmedi. Şimdiyse gelecek yılki modellerin de birebir halde önemli bir yenilik getirmeyeceği söyleniyor.

Bloomberg’den Mark Gurman, Power On bülteninde iPhone 16’nın donanımında kıymetli bir gelişme olmayacağını söylüyor. Gurman, bir sonraki iPhone’da çok fazla cezbedici özellik olmayacağı için, iOS 18 ile Apple’ın üretken yapay zeka özellikleriyle oyunu nasıl hızlandırmayı planladığını anlattı.

Gurman, paylaştığı yazıda şunları lisana getirdi: “Apple’ın yeni kuşak yazılımı her zamankinden daha da değerli. Şirket, üretken yapay zeka alanında Google ve OpenAI’yi yakalayabilmek için uğraş veriyor ve iOS 18 bu teknolojiyi iPhone’a getirmeye hazırlanıyor. Ayrıyeten iOS güncellemesinin ekstra etkileyici olması lazım zira iPhone 16’nın donanımında önümüzdeki yıl kıymetli bir gelişme olmayacak.

Bununla birlikte, iPhone 15 almak yerine iPhone 16’yı bekleyenler için de bir bildiri var. İster olağan ister Pro model olsun, iPhone 16 beklemeye değecek bir yenilik sunmayacak.

Apple, Pro modellerinde paslanmaz çelik yerine titanyum kullanarak yeni telefonları daha hafif hale getirdi. Smart HDR 5 sayesinde kameralar da daha düzgün ve yeni USB-C temas noktası iPhone kullanıcıları için yeni özelliklerin kilidini açıyor. Pro Max versiyonu ile 5x optik zoom’un kilidini bile açabilirsiniz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks