Menu

iPhone 16 Serisi Özel Yapay Zeka Özellikleriyle Donatılabilir

Bloomberg’den Mark Gurman, iPhone 16 serisinin özel üretken yapay zeka özellikleriyle geleceğini öne sürüyor. Gurman, bu yapay zeka özelliklerinin ne işe yarayacağına dair rastgele bir detay vermiş değil lakin Google ve Samsung’un metinden imaj …

admin 4 haftaönce 0

Bloomberg’den Mark Gurman, iPhone 16 serisinin özel üretken yapay zeka özellikleriyle geleceğini öne sürüyor. Gurman, bu yapay zeka özelliklerinin ne işe yarayacağına dair rastgele bir detay vermiş değil fakat Google ve Samsung’un metinden manzara oluşturma, dokümanları özetleme ve bunlara ek olarak bir içeriği çeviri etme mahareti ile yaptıklarına misal olacağını varsayabiliriz.

Ayrıca Apple’ın da Siri’yi yenilemek için kendi LLM modelini kullanacağı söyleniyor. iPhone 16 modellerinin büyük donanım değişiklikleriyle gelmesi beklenmiyor. Cupertino devi yeni yapay zeka özelliklerini yaklaşan aygıtları için temel satış noktaları olarak öne çıkarmaya çalışacak.

Serideki dört modelin tamamında Apple A18 çipinin bulunması bekleniyor. Öbür sızıntılar 16 Pro modelinde daha küçük bir Dinamik Ada dizaynına ve 5x optik zoom kameraya işaret ediyor. Pekala siz iPhone 16 serisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks