Menu

iPhone SE 4, iPhone 14 ile Tıpkı Pili Kullanabilir

Son tezlere nazaran iPhone SE 4, iPhone 14 modelinde kullanılan pilin birebirini kullanacak. MacRumors, yakında çıkacak olan dördüncü kuşak iPhone SE’de şu anda test edilmekte olan pil hakkında detaylar aldığını söz ediyor. Aygıt tanımlayıcısı D59 …

admin 3 ayönce 0

Son tezlere nazaran iPhone SE 4, iPhone 14 modelinde kullanılan pilin birebirini kullanacak. MacRumors, yakında çıkacak olan dördüncü kuşak iPhone SE’de şu anda test edilmekte olan pil hakkında detaylar aldığını söz ediyor.

Cihaz tanımlayıcısı D59 olarak bilinen ‌iPhone SE‌ 4’ün temel iPhone 14 modelinde bulunan pili kullanması bekleniyor. Bir sonraki ‌iPhone SE‌’nin kısmen monte edilmiş prototiplerinin, A2863 model numarasını taşıyan lityum iyon pillerle donatıldığı görülmüş durumda.

Apple’ın tasarım dokümanları de bu değişikliği doğruladığı ve pilin mevcut ‌iPhone SE‌ 3 ile karşılaştırıldığında gelişmiş kapasiteye sahip olduğu paylaşılıyor. iPhone SE 3’te 2,018 mAh, iPhone 14’te ise 3,279 mAh batarya kullanıldığını belirtelim. Yani 1,250 mAh’ın üzerinde bir artış kelam konusu. Apple, dördüncü kuşak ‌iPhone SE‌ için bu türlü karar vererek maliyeti düşürmek istiyor üzere gözüküyor.

Diğer taraftan ‌iPhone SE 4‌’ün iPhone 14 tabanlı bir dizayna sahip olması ve bir Aksiyon düğmesi ile USB-C port ile donatılması bekleniyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks