Menu

LG CineBeam Qube 4K Projektör Tanıtıldı

LG Electronics (LG), en yeni hayat üslubu projektörü olan eşsiz LG CineBeam Qube’u (model HU710PB) tanıtıyor. Yeni 4K modeli, kapalı bir alanı süratli bir formda sinema salonuna dönüştürebiliyor ve 360 derece dönebilen kullanışlı bir tutamağa sahip …

admin 1 ayönce 0

LG Electronics (LG), en yeni hayat biçimi projektörü olan eşsiz LG CineBeam Qube’u (model HU710PB) tanıtıyor. Yeni 4K modeli, kapalı bir alanı süratli bir biçimde sinema salonuna dönüştürebiliyor ve 360 derece dönebilen kullanışlı bir tutamağa sahip kompakt ve hafif bir dizayna sahip. LG’nin projeksiyon tahlili tıpkı vakitte şık bir iç yer aksesuarı olarak da hizmet veriyor ve göz alıcı minimalist estetiği odaya çağdaş bir sofistike dokunuş katıyor.

LG CineBeam Qube, mevcut en küçük projektörlerden biri olmasına karşın, 120 inç boyuta kadar 4K UHD (3.840 x 2.160) çözünürlüklü imajlar yansıtabilen güçlü bir performans sergiliyor. RGB lazer ışık kaynağı ve LG’nin en son manzara güzelleştirme teknolojileriyle donatılan yeni model, 450.000:1 kontrast oranı ve DCI-P3 renk gamının yüzde 154’ünü kapsayan inanılmaz net ve keskin imajlar sunuyor.

CineBeam Qube’un renk hassasiyeti, sinemaların ve öbür içeriklerin, her sahneye derinlik ve canlılık katan varlıklı renkler ve derin siyahlarla, yaratıcılarının amaçladığı üzere görüntülenmesini sağlıyor. Ayrıyeten LG’nin premium 4K projektörü, her seferinde eksiksiz bir izleme tecrübesi için manzara yerleşimini ve boyutunu otomatik olarak optimize eden bir otomatik odaklama özelliğine sahip Otomatik Ekran Ayarı ile birlikte sunuluyor.

LG webOS 6.0 ile çalışan CineBeam Qube, sezgisel denetim ve Netflix, Disney+, Prime Görüntü ve YouTube üzere çeşitli akış hizmetlerine kolay erişim sağlıyor.* İçerik tüketimi için kullanılmadığında, kullanıcılar projektörün manzara eşleme fonksiyonunu açabiliyor ve yerlerinin ambiyansını geliştiren büyüleyici dijital imajların keyfini çıkarabiliyorlar.

LG Electronics İş Tahlilleri Şirketi Lider Yardımcısı ve BT İş Ünitesi Lideri YS Lee, “Büyük ve küçük alanlar için kusursuz olan LG CineBeam Qube, tüketicilerin yeni bir projeksiyon tahlili seçerken aradıkları tüm özelliklere sahip eşsiz bir hayat stili projektörüdür” dedi ve ekledi “LG’nin yenilenen projektör serisi, harika uzamsal entegrasyon ve çok taraflılığın yanı sıra sürükleyici, sinematik izleme tecrübeleri sunan, ömür stilini zenginleştiren bir dizi aygıt sunu- yor.”

Ziyaretçiler, 9-12 Ocak tarihleri ortasında CES standında (#16008, Las Vegas Convention Center) şirketin en son yenilikleriyle birlikte LG CineBeam Qube’u deneyimleyebilirler.

Özellikler:

  LG CineBeam Qube (HU710PB)
Çözünürlük UHD (3,840 x 2,160)
Parlaklık 500 ANSI Lumens
Kontrast Oranı 450,000:1
Boyut (G x D x Y) 80 x 135 x 135 mm
Ağırlık 1.49 kg
Işık Kaynağı Laser (RGB)
Projeksiyon Objektifi Ekran Boyu 50 – 120 inches
Throw Ratio (Min.) 1.2
HDR HDR 10
Keystone Otomatik Ekran Ayarı
Kablosuz Android / iOS
Girişler HDMI with eARC / USB Type C

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks