Menu

MediaMarkt Yeni Mağazasını İstanbul Maltepe Park AVM’de Açtı

MediaMarkt, yeni mağaza açılışlarıyla Türkiye’deki yatırımlarına devam ediyor. Bu doğrultuda MediaMarkt, Türkiye’deki 97’nci mağazasını İstanbul  Maltepe Park AVM içerisinde açtı. Açılan mağaza ile İstanbul’daki MediaMarkt mağaza sayısı da 28’e …

admin 2 ayönce 0

MediaMarkt, yeni mağaza açılışlarıyla Türkiye’deki yatırımlarına devam ediyor. Bu doğrultuda MediaMarkt, Türkiye’deki 97’nci mağazasını İstanbul  Maltepe Park AVM içerisinde açtı. Açılan mağaza ile İstanbul’daki MediaMarkt mağaza sayısı da 28’e yükseldi. MediaMarkt, açtığı mağazada 14’ü bayan çalışan olmak üzere toplam 28 kişiyi istihdam edecek.

MediaMarkt, on binlerce eserin yer aldığı İstanbul Maltepe Park AVM’deki mağazasında, çeşitli eser kategorilerinde açılışa özel bir kampanya da gerçekleştirdi. İstanbullu teknolojiseverler, fırsatlarla dolu açılışa ağır ilgi gösterdi.

MediaMarkt Türkiye CEO’su Hulusi Acar, mağaza yatırımlarının devam edeceğini belirtti ve kelamlarına şu cümlelerle devam etti: ‘‘MediaMarkt olarak, tüketicilerimizin mağazalarımıza göstermiş olduğu ilgi ve alakadan büyük memnuniyet duyuyoruz. Her bir mağazamız, geniş alanları ve güçlü eser yelpazesiyle, tüketicilerimize yalnızca eserleri yakından inceleme imkanı sunmakla kalmıyor, tıpkı zamanda mediamarkt.com.tr üzerinden yapacakları alışverişlerde, eserlerini direkt mağazalarımızdan alabilme, eserler hakkında uzmanlarımızla yüz yüze görüşebilme ve tamir, aksesuar montajı üzere satış sonrası hizmetlerimizden yararlanabilme fırsatı veriyor.

Dolayısıyla, “Tüketici Elektroniğinde Tecrübe Şampiyonu” olarak, her kanaldan erişilebilir, güçlü hizmet yelpazemizle müşterilerimizin alışveriş tecrübelerini ferdî tercihlerine nazaran şekillendirmelerine imkan sağlıyoruz. Yeni açılan her mağazamızla, tüketicilerin gereksinimlerine en düzgün formda yanıt vermeyi hedefliyor, cazip fiyatlarımızla bütçelerine katkıda bulunuyor ve yeni istihdam imkanları yaratıyoruz. İstanbul’daki yeni mağazamızın açılışı da bu heyecan verici seyahatimizin bir kesimi. Gelecek devirlerde de yeni mağaza açılışlarımızla bu muvaffakiyet öykümüzü sürdüreceğiz.’’

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks