Menu

MediaMarkt’tan CLUB Üyelerine Özel 2.500 TL’ye Varan İndirim

MediaMarkt, çeşitli avantaj ve hizmetler sunduğu sadakat programı CLUB üyelerine özel kampanya başlattı. 2 Ekim tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında birbirinden çeşitli eserlerin yer aldığı sepetlerde tüketicilere 2.500 TL’ye varan …

admin 5 ayönce 0

MediaMarkt, çeşitli avantaj ve hizmetler sunduğu sadakat programı CLUB üyelerine özel kampanya başlattı. 2 Ekim tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında birbirinden çeşitli eserlerin yer aldığı sepetlerde tüketicilere 2.500 TL’ye varan indirimler sunulacak. Üstelik bu kampanyadan yararlanan müşterilere, tıpkı meblağdaki indirim 1-10 Aralık tarihlerinde tekrar tanımlanacak.

MediaMarkt’ın CLUB üyelerine özel uygulayacağı kampanyada;

  • 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL,
  • 10.000 TL ve üzeri alışverişlerde 500 TL
  • 20.000 TL ve üzeri alışverişlerde 1.500 TL,
  • 35.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 2.500 TL indirim sağlanacak.

Kampanya, MediaMarkt mağazalarında, mediamarkt.com.tr ya da MediaMarkt taşınabilir uygulamasından 28 Eylül – 2 Ekim 2023 tarihleri ortasında yapılan alışverişlerde geçerli olacak.

MediaMarkt CLUB’a üye olmak çok kolay

Avantajlarla dolu orijinal bir dünyanın kapılarını açan MediaMarkt CLUB’a üye olmak ise hayli kolay. Teknolojiseverler MediaMarkt CLUB’a tüm MediaMarkt mağazalarından veya mediamarkt.com.tr/CLUBuyelik‘e tıklayarak süratlice üye olabilirler.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks