Menu

Microsoft, Android İçin Copilot Uygulamasını Başlattı

Microsoft, sahip olduğu yapay zeka takviyeli asistanı Copilot’un Android için olan özel versiyonunu piyasaya sürdü. Bir Twitter kullanıcısı tarafından fark edilen uygulama, görünüşe nazaran yaklaşık bir haftadır Google Play mağazasında mevcut. Uygulama …

admin 2 ayönce 0

Microsoft, sahip olduğu yapay zeka takviyeli asistanı Copilot’un Android için olan özel versiyonunu piyasaya sürdü. Bir Twitter kullanıcısı tarafından fark edilen uygulama, görünüşe nazaran yaklaşık bir haftadır Google Play mağazasında mevcut. Uygulama şu anda destekleyen aygıtlara mağaza üzerinden indirilebilir ve kurulabilir durumda.

Android için yeni Copilot uygulaması büsbütün yeni bir şey değil. Birinci bakışta hâlâ tıpkı sohbet özelliklerine erişmenizi sağlayan Bing Chat uygulamasına benziyor. Ayrıca Copilot’u Android, SwiftKey, Skype ve daha fazlası için Microsoft Edge tarayıcısında kullanabilirsiniz.

Android için Copilot, masaüstünde zati mevcut olan birçok özelliği destekliyor. Karmaşık sorular sorabilir, DALL-E 3’ü kullanarak imajlar oluşturabilir, doküman yahut e-posta taslağı hazırlayabilir yahut rastgele bir bahiste sıradan bir sohbet gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıyeten uygulama, yakın vakitte eklenen GPT-4’ü kapatmanıza yahut açmanıza da imkan tanıyor.

Microsoft Copilot uygulaması şu anda sadece Android’de mevcut. Yapay zeka takviyeli asistanın iOS platformuna ne vakit çıkacağına dair şimdi kesin bir bilgi yok.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks