Menu

Microsoft Copilot Uygulaması iOS İçin Yayınlandı

iOS için resmi Microsoft Copilot uygulaması artık App Store‘da fiyatsız olarak yerini almış durumda. Uygulamanın birkaç gün evvel 26 Aralık tarihinde birinci evvel Android için sunulduğunu da hatırlatalım. Yapay zeka takviyeli asistan ya da Microsoft’un …

admin 2 ayönce 0

iOS için resmi Microsoft Copilot uygulaması artık App Store‘da fiyatsız olarak yerini almış durumda. Uygulamanın birkaç gün evvel 26 Aralık tarihinde birinci evvel Android için sunulduğunu da hatırlatalım.

Yapay zeka dayanaklı asistan ya da Microsoft’un tercih ettiği üzere “günlük yapay zeka arkadaşınız” rastgele bir şey sormanıza, süratli bir biçimde e-posta taslakları hazırlamanıza, kıssalar yahut senaryolar oluşturmanıza, karmaşık metinleri özetlemenize ve çok daha fazlasına imkan tanıyor.

Copilot’un en yeterli özelliği ise  OpenAI’nin en son GPT-4’ünde çalışması ve olağanda ChatGPT’nin ödeme seçeneğinin gerisinde gizlenen en sağlam büyük lisan modeline (LLM) fiyatsız erişim sağlaması.

iOS uygulaması tıpkı vakitte direkt taşınabilir aygıtınızda yapay zeka sanat yapıtları oluşturan bir manzara oluşturucu olarak da hizmet veriyor. Bu gayeler doğrultusunda Copilot uygulaması OpenAI’nin DALL-E 3’ünü kullanıyor.

Microsoft, “GPT-4’ün gücünü DALL-E 3’ün yaratıcı yetenekleriyle birleştiren Copilot, tasarım iş akışınızı geliştirmekle kalmaz, birebir vakitte yaratıcılığınızı ilham verici yeni doruklara taşıyabilir” diyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks