Menu

Microsoft, Copilot’un Sıhhat Şirketleri İçin Özel Azure AI Healt Hizmetini Başlattı

Üretken yapay zekanın büyük ölçüde tesiri olabileceği bölümlerden biri de sıhhat kesimi. Microsoft esasen bu alandaki işletmelere üretken yapay zeka hizmetleri sağlamak için çalışıyor. Ağustos ayında şirket, sıhhat teknolojisi şirketi Epic ile …

admin 2 ayönce 0

Üretken yapay zekanın büyük ölçüde tesiri olabileceği dallardan biri de sıhhat bölümü. Microsoft aslında bu alandaki işletmelere üretken yapay zeka hizmetleri sağlamak için çalışıyor. Ağustos ayında şirket, sıhhat teknolojisi şirketi Epic ile hekimler için not özetleme ve daha fazlasını içeren bir iştirak yaptığını duyurdu.

Microsoft, Azure AI Health Bot Copilot özelliklerinin özel önizleme lansmanı ile sıhhat hizmetlerine yapay zeka özellikleri ekleme eforlarını genişlettiğini duyurdu. Şirket bir blog yazısında bu hizmetin Azure AI Health botunu Azure OpenAI, Azure AI Arama hizmeti ve Bing Özel Arama dahil olmak üzere birçok AI hizmetiyle entegre edeceğini belirtti.

Microsoft, bu hizmetin sıhhat hizmeti işletmelerinin, hizmetlerini kolaylaştırmaya yardımcı olmak için şirketin datalarını kullanacak kendi Yardımcı Pilotlarını oluşturmalarına imkan sağlayacağını söylüyor.

Desteklenen özelliklerden kimileri şunlar:

  • Kendi data kaynaklarınızdan yararlanarak özelleştirilmiş karşılıklar oluşturun: Tercih ettiğiniz kaynaklara nazaran uyarlanmış cevaplar üretmek için Azure OpenAI hizmeti uç noktanızı ve Azure AI Arama dizininizi entegre edin.
  • Kendi web sitelerinizi kullanarak cevaplar oluşturun: Dil Modelini geliştirmek maksadıyla sağlam web sitesi içeriğini kullanmak için Azure OpenAI hizmeti uç noktanızı ve Büyük Özel Arama hizmetinizi ekleyin.
  • Güvenilir sıhhat hizmetleri kaynaklarından üretken karşılıklar almak için sıhhat hizmetleri istihbaratı yeteneklerinden yararlanın: Azure AI Health Bot’un Ulusal Sıhhat Enstitüleri (NIH) üzere yerleşik sağlam kaynaklarından yararlanın.

Microsoft, gerekli data müdafaa düzenlemelerine uyacak biçimde Azure AI Health Bot Copilot özelliklerini de geliştirdiğini söylüyor. Ayrıyeten, kullanıcıların üretken yapay zeka özellikleri hakkında fikirlerini belirtmeleri için geri bildirim sisteminin yanı sıra, Copilot’lardan gelen sıkıntılı olabilecek istemlerin gerçek vakitli izlenmesini de içerecek.

Özel önizlemeye katılmak isteyen sıhhat işletmeleri çevrimiçi bir formu doldurarak hizmete katılabilirler. Azure AI Health Bot Copilot özelliklerinin ne vakit genel kullanıma sunulacağı yahut Microsoft’un hizmetler için ne kadar fiyat alacağı konusunda şimdi bir bilgi yok.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks