Menu

Microsoft Edge 121 Beta Olarak Yayınlandı

Microsoft, Edge 120 sürümünü kararlı olarak yayınladıktan kısa bir müddet sonra Edge 121 sürümünü Beta kanalında tarayıcıyı test edenlere sundu. En son kararlı sürüm üzere Edge 121 Beta da kurumsal müşterilere ve siyaset değişikliklerine odaklanıyor …

admin 2 ayönce 0

Microsoft, Edge 120 sürümünü kararlı olarak yayınladıktan kısa bir mühlet sonra Edge 121 sürümünü Beta kanalında tarayıcıyı test edenlere sundu. En son kararlı sürüm üzere Edge 121 Beta da kurumsal müşterilere ve siyaset değişikliklerine odaklanıyor.

Bunun yanında olağan kullanıcıları etkileyecek bir şey var: Güncelleme tecrübesi sekmesi ayarlar sayfasından tarayıcı temelleri kısmına taşınıyor. Microsoft bunun özelliklerin görünürlüğünü artıracağını ve kullanıcı tecrübesini geliştireceğini söylüyor. Kimi yeni özellikler şu formda:

  • Çeşitli kusur ve performans güncellemeleri yapıldı.
  • Güncelleme tecrübesi sekmesi tarayıcı temelleri kısmına taşınıyor. Mevcut Edge güncellemeleri hakkında ikazlar tarayıcı temelleri sekmesinden gelecek.
  • Yerleşik typosquatting denetleyicisi, kullanıcıları makûs maksatlı bir web sayfasına yönlendirebilecek tanınan bir alan isminin yanlış yazılması durumunda kullanıcıları uyaracak.

Son olarak Microsoft Edge 121 sürümüne resmi Edge Insider web sitesinden ulaşabileceğinizi ekleyelim.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks