Menu

Microsoft, OneDrive Uygulamasını Kapatanlardan Geri Bildirim İstemekten Vazgeçti

OneDrive kullanıcıları Windows’un artık neden olduğunu açıklamadan OneDrive uygulamasının kapatılmasına müsaade vermediğini fark etmişti. Öte yandan Microsoft, kullanıcılardan gelen reaksiyonlar sonrasında OneDrive uygulamasını kapatırken mecburî geri …

admin 4 haftaönce 0

OneDrive kullanıcıları Windows’un artık neden olduğunu açıklamadan OneDrive uygulamasının kapatılmasına müsaade vermediğini fark etmişti. Öte yandan Microsoft, kullanıcılardan gelen reaksiyonlar sonrasında OneDrive uygulamasını kapatırken mecburî geri bildirim alma isteğini iptal etme kararı aldı.

Bir Microsoft sözcüsü, The Verge‘e yaptığı açıklamada geri bildirim isteğinin sırf  OneDrive kullanıcılarının küçük bir kısmına açık olduğunu ve şirketin bunu esasen durdurduğunu söyledi.

Windows 10 ve 11’de OneDrive uygulamasını kapatmaya çalışmak artık seçim yapmak zorunda bırakmıyor ve “OneDrive’dan Çık” seçeneğini engellemiyor. Birtakım kullanıcılar kapatma düğmesinin “Senkronizasyonu duraklat” açılır menüsünün yahut işletim sistemindeki öteki “reklamların” ardında gizlenmesinden hala hoşlanmayabilir lakin en azından geri bildirim zaruriliği artık ortadan kalktı.

Windows’ta OneDrive istemcisindeki tartışmalı değişikliği kaldırmak için güncelleme yüklemenize yahut rastgele bir evrak indirmenize gerek olmadığını belirtelim.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks