Menu

Microsoft Teams 320 Milyon Aylık Etkin Kullanıcıya Ulaştı

Microsoft, Teams hizmetinin dünya çapında aylık 320 milyondan fazla etkin kullanıcı tarafından kullanıldığını duyurdu. Şirket, 30 Haziran 2024’ten sonra kullanımdan kaldırılacak olan eski klasik Teams uygulamasına kıyasla kullanıcılara daha yeterli bir …

admin 2 ayönce 0

Microsoft, Teams hizmetinin dünya çapında aylık 320 milyondan fazla etkin kullanıcı tarafından kullanıldığını duyurdu. Şirket, 30 Haziran 2024’ten sonra kullanımdan kaldırılacak olan eski klasik Teams uygulamasına kıyasla kullanıcılara daha düzgün bir genel performans sunan yeni Teams uygulamalarını Ekim ayında Windows ve Mac için kullanıma sundu.

Blogda, muhakkak bir sayı açıklanmamasına karşın “bu yıl on milyonlarca kişinin daha Teams’i benimsediği” belirtildi. Ayrıyeten, Teams mağazasından indirilebilecek 2.000’den fazla uygulamanın yanı sıra “kurumlar tarafından oluşturulan 145.000’den fazla özel iş kolu (LOB) uygulamasının” da mevcut olduğu belirtildi.

İleriye dönük olarak Teams ve Microsoft 365, 1 Kasım’da genel kullanıma sunulan Microsoft’un Copilot üretken yapay zeka asistanının kullanımını destekleyecek. Kurumsal kullanıcıların eklentiler kullanarak Copilot’un Teams’deki kullanımını genişletebilecekleri belirtiliyor: “Bir eklenti oluşturmanın güçlü bir yolu, harici dataları alabilen, bilgileri tahlil edip özetleyebilen ve kullanıcıların Teams’deki Uyarlanabilir Kartlar aracılığıyla hareketler gerçekleştirmesine imkan tanıyan Teams mesaj uzantılarını kullanmaktır. Geliştiriciler artık Visual Studio ve Visual Studio Code için Teams Toolkit’i kullanarak mesaj uzantıları oluşturabilir. Mevcut mesaj uzantıları için uygulama bildirimlerinin güncelleştirildiğinden emin olun.”

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks