Menu

Microsoft Teams, Sohbet İçi Arama Dahil Yeni Özellikler Kazandı

Microsoft, Teams için sohbet içi arama da dahil Aralık 2023 içerisinde uygulamasına eklediği yeni özellikleri ve iyileştirmeleri özetleyen bir açıklama yaptı. Blog yazısında Teams’de evrak depolamak için yeni bir OneDrive uygulamasının yanı sıra …

admin 2 ayönce 1

Microsoft, Teams için sohbet içi arama da dahil Aralık 2023 içerisinde uygulamasına eklediği yeni özellikleri ve iyileştirmeleri özetleyen bir açıklama yaptı.

Blog yazısında Teams’de evrak depolamak için yeni bir OneDrive uygulamasının yanı sıra Shifts uygulamasındaki yeni özellikler ve Teams uygulamasının artık sanal masaüstleri için genel olarak kullanılabilir olması yer alıyor. Aralık ayında ayrıyeten kanal duyuruları için yapay zeka aracılığıyla özel art planlar oluşturmanın yeni bir yolu sunulmaya başladı.

Geçtiğimiz ay Teams kullanıcıları için eklenen öteki yeni eklemeler ve iyileştirmeler de vardı. Bunlardan biri, sohbetler ve kanallar için yeni bir “kanalda bul” arama düğmesi içeren yeni bir arama tecrübesi. Kullanıcılar artık muhakkak bir sohbet yahut kanalda arama yapmak için bu düğmeye tıklayabiliyor ve arama sonuçlarının sağ taraftaki panelde görünmesini sağlayabiliyor. Kullanıcıların arama sonuçlarını daraltabilmesi için Teams’e “dosyalar”, “grup sohbetleri” yahut “ekipler ve kanallar” üzere arama filtreleri de eklendi.

Aralık ayında Teams’e eklenen başka yeni özellikler ortasında, aktiflik akışında kullanıcıların başlangıçta kaçırmış olabilecekleri bir arayanla sohbet başlatmalarına imkan tanıyan yeni bir sohbet düğmesi yer alıyor. Teams’deki Copilot yapay zeka sohbet robotunun kullanıcıları artık daha evvel yapmış olabilecekleri sohbetleri görebiliyor.

Microsoft Teams için onaylanmış bir dizi aygıt da açıklandı. Bunlar ortasında yeni Logitech Sight görüntü konferans kamerasının yanı sıra HP 960 4K akış kamerası ve daha fazlası yer alıyor.

Microsoft kısa müddet evvel aylık 320 milyondan fazla etkin kullanıcının Teams uygulama ve hizmetlerine eriştiğini açıkladı.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks