Menu

Misyonumuz: Tehlike 8 ertelendi! İşte yeni vizyon tarihi!

Vazifemiz: Tehlike serisinin 8. sineması 2024 yılında vizyonda olacaktı. Fakat son gelen bilgiler, vizyon tarihinin 1 sene sarktığı istikametinde.

admin 4 ayönce 0

Heyecanla beklenen aksiyon serisi Vazifemiz: Tehlike’nin 8. filmi olan “Ölümcül Hesaplaşma Kısım 2,” vizyon tarihinde beklenmeyen bir erteleme ile karşı karşıya kaldı. Daha evvel planlanan vizyon tarihi 28 Haziran 2024 olarak açıklanmıştı, lakin son gelen haberler, sinemanın çıkışının 2025 yılına kadar erteleneceğini gösteriyor. Yeni vizyon tarihinin ise 23 Mayıs 2025 olduğu varsayım ediliyor.

Bu erteleme, Vazifemiz: Tehlike hayranlarını biraz daha bekletme kararı alınmasına neden oldu. Bilhassa serinin hayranları, aksiyon dolu sahneler ve Tom Cruise’un başrol performansı ile ünlü bu franchise’ın son kısmını sabırsızlıkla bekliyorlardı. Fakat sinema üretim sürecindeki beklenmedik gelişmeler, vizyon tarihindeki ertelemeye yol açtı.

Görevimiz: Tehlike 8 ertelendi! İşte yeni vizyon tarihi!

Ayrıca, sinemanın isminin değişebileceği söylentileri de gündemde. Bu da sinemayla ilgili daha fazla merak uyandırıyor. Görevimiz: Tehlike serisi, her yeni kısmında heyecan verici sahneler ve şiddetli misyonlarla tanınıyor. “Ölümcül Hesaplaşma Kısım 2” ismiyle çıkması planlanan sinema için üretimciler, tahminen de yeni bir isim seçerek izleyicilere sürpriz yapabilirler.

Görevimiz: Tehlike serisinin yaratıcıları, bu sürecin izleyiciler için sinema tecrübesini daha da özel kılacağını ve erteleme kararının kaliteyi artırmak hedefiyle alındığını belirtiyorlar. Sinema üretimi sırasında yaşanan beklenmedik zorluklar ve ayrıntılar hakkında daha fazla bilgi verilmedi, lakin grubun kaliteye verdiği ehemmiyet anlaşılıyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks