Menu

Mitsubishi Electric Türkiye, Yeni Kuşak Otomasyon Sistemleri ile Robot Yatırımları Zirvesi’nde

Esnek üretim ve insansız kalite denetimi iki başka demo ile ziyaretçileri bekliyor

admin 2 ayönce 0

Mitsubishi Electric Türkiye, yenilikçi fabrika otomasyon tahlillerini İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Robot Yatırımları Tepesi ve Sergisi’nde anlatacak. Fuarda geniş eser gamıyla yer alacak olan Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri, ileri yapay zekâ teknolojisine sahip kolaboratif robotu Melfa Assista, MELSERVO ve MELSEC PLC teknolojileri ve maliyete hassas uygulamaların gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan SCARA tipi endüstriyel robotları başta olmak üzere geniş eser gamı ile tüm fuar iştirakçilerini otomasyonda gelinen en son nokta ile tanıştıracak. Melfa Assista serisi kolaboratif robotlar, akıllı üretim anlayışında ve otomasyonun geleceğinde yeni bir rota oluşturuyor. Maliyetleri azaltmayı, güvenilirliği artırmayı ve mevcut varlıkların yine kullanılabilirliğini sağlamayı hedeflemesiyle öne çıkan MELSEC PLC ve yüksek makine performansı sunan MELSERVO da üretimde verimliliği yüksek düzeyde artırmasıyla dikkat çekiyor.

Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri, bütünleşik otomasyon yaklaşımıyla makineleri ve dataları yöneten ve senkronize eden tek bir denetim sistemi kullanarak tüm üretim sürecini otomatize ediyor. Kalite ve sürat sağlayan esnek üretim modelleriyle işletmeleri geleceğin dijital dünyasında daha rekabetçi olmaya davet eden şirket; fuarda bu yıl yenilenen robot el paneli ailesinin yeni ileri düzey modeli R86TB’yi ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Yüksek performanslı yeni R86TB el paneli; kullanıcı dostu arayüzü, içerdiği mühendislik yazılımının güçlü ana işlevleri ve sorun gidermeye yönelik bilgi tahlili yolları ile son derece kolay bir kullanım sunuyor. Yeni jenerasyon gelişmiş robot el paneli, alana bilgisayar getirilemese bile kurulumdan başlayarak bakım basamağına kadar bir dizi süreci yöneterek vakit ve maliyeti azaltmaya yardımcı oluyor.

Mitsubishi Electric Türkiye Fabrika Otomasyon Sistemleri fuarda gerçekleştireceği iki başka interaktif robot demoları ile de ziyaretçilere otomasyon alanında gelinen yeni noktayı gösterecek ve dijital bir tecrübe yaşatacak. AMR üzerine yerleştirilmiş bir cobot, stand içerisinde farklı noktalara yerleştirilmiş istasyonlar ortasında gezerek birtakım misyonları gerçekleştirerek esnek üretime faal tahlillere bir örnek olacak. Ziyaretçiler ayrıyeten stantta canlı bir “insansız” kalite denetim uygulamasına da tanıklık edecek. Bu demo kapsamında bir robot Mitsubishi Electric Klima Sistemleri’nin Legendera modelinin iç ünitesinin içinde gezdirdiği sürece sensörü ile insan eli değmeden kalite denetimi yaparken, bu süreç bir VR gözlük ile sanal ortamda takip edilebilecek. Böylelikle kalite denetim uzmanlarının aygıtın başında bulunmadan, bulundukları yerden süreci takip etmeleri mümkün oluyor.

Üretimin endüstriyel teknolojiler ve otomasyon sistemleriyle, eksiksiz ve yanılgısız olarak sürdürülmesi için çalışan Mitsubishi Electric Türkiye, pek çok farklı bölümde verimliliğin artmasına imkan sağlıyor. Dijital dönüşüme öncülük etmeyi hedefleyen şirketin ileri teknolojiye sahip tahlil ve hizmetlerini Robot Yatırımları Tepesi ve Sergisi’nde Salon 6’da bulunan E2 numaralı standında inceleyebilirsiniz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks