Menu

NordVPN, Apple TV Uygulamasını Yayınladı

NordVPN, Apple TV için bir VPN uygulaması başlattıklarını duyurdu. Apple bu yıl tvOS 17 güncellemesi ile VPN uygulamaları için takviye sunmaya başlamış ve ExpressVPN ile PureVPN üzere hizmetler Apple TV için özel VPN uygulamalarını yayınlamıştı. Apple …

admin 2 ayönce 0

NordVPN, Apple TV için bir VPN uygulaması başlattıklarını duyurdu. Apple bu yıl tvOS 17 güncellemesi ile VPN uygulamaları için takviye sunmaya başlamış ve ExpressVPN ile PureVPN üzere hizmetler Apple TV için özel VPN uygulamalarını yayınlamıştı.

Apple TV için özel VPN uygulamalarına sahip olmak kullanıcıları yönlendiricilerine VPN kurmak üzere süreksiz tahlilleri denemekten kurtarıyor. NordVPN for tvOS uygulamasını App Store’dan indirmeniz ve başlamak için kimlik bilgilerinizle oturum açmanız yahut hesabınız yoksa yeni bir hesap oluşturmanız kâfi.

Uygulamanın bölgenizdeki en yakın ve en süratli sunucuya otomatik olarak bağlanmasını sağlamak için “Hızlı Bağlan” düğmesine tıklayabiliyorsunuz. Daha spesifik olmak isterseniz, belli bir ülke yahut kentte bulunan bir sunucuya bağlanmayı da seçebilirsiniz.

NordVPN, 60 ülkeye yayılmış 5.200’den fazla sunucuya sahip olduğunu söylüyor. VPN hizmeti birinci olarak 2012 yılında tanıtıldı ve uygulamaları çeşitli platformların yanı sıra macOS, iOS ve iPadOS için de aslında mevcut.

Uygulama bilgileri şifreliyor ve VPN üzerinden süratli kontaklar sağlamak için kendi NordLynx protokolünü kullanıyor. Akıllı telefonlar ve bilgisayarlarda olduğu üzere NordVPN, Apple TV için de IP adresinizi gizleyebiliyor ve çevrimiçi trafiğinizi mümkün istismarlardan korumak için sunucuları üzerinden yönlendirebiliyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks