Menu

Nothing’in uygun fiyatlı telefonu sızdı: Nothing Phone 2a bu türlü görünecek

Nothing’in yeni piyasaya sürülecek bir sonraki telefonu Nothing Phone 2a, Nothing Phone 2 ile Galaxy S10 karışımı bir model olacak üzere görünüyor.

admin 2 ayönce 0

Nothing Phone 2 şimdi yeni piyasaya çıkmışken, Nothing’in bir sonraki akıllı telefon modeli, markanın dikkatini daha çok pazarın orta sınıfına yöneltmiş olacağını gösteriyor.

Yeni ortaya çıkan ve Nothing Phone 2a‘ya ilişkin olduğu sav edilen görsellere nazaran, aygıtın art yüzünde ortaya hizalanmış, yatay çift kamera heyetimi ve şirketin amiral gemisi aygıtlarından alışkın olduğumuzdan daha az sayıda üç glif görülüyor. Bu kamera yerleşimi Yogesh Brar’ın daha evvel paylaştığı bilgilerle örtüşüyor ve 2019’daki Samsung Galaxy S10‘u anımsatan bir art kamera kurulumunu anımsatıyor.

Ayrıca son sızıntıyla birlikte, çoğunlukla Vivo V27 üzere Çin’de satılan telefonlarda bulunan orta sınıf MediaTek Dimensity 7200 işlemci kullanıldığı görülüyor. Sızıntıyı yapan ayrıyeten Nothing Phone 2a’nın önümüzdeki yıl Şubat ayı sonunda yapılması planlanan Taşınabilir Dünya Kongresi’nde (MWC) piyasaya sürülebileceğini sav ediyor.

Çoğu telefon üreticisinin artık hem amiral gemisi hem de orta sınıf seçenekleri var. Bu nedenle Nothing’in burada yaptığı şey de olağandışı değil. Nothing Phone 2a ile ilgili söylentiler, telefonun 6,7 inçlik bir ekranla geleceğini duyduğumuz bu ayın başından beri devam ediyor. Bu ekran, Nothing Phone 2 amiral gemisi seçeneğiyle birebir boyutta olabilir.

Nothing Phone 2’nin fiyatı ise 599 dolar. Bu fiyatın amiral gemisi bir telefon için nispeten ucuz olduğunu söyleyebiliriz. Buna nazaran Nothing Phone 2a’nın daha ucuz bir fiyat etiketiyle raflara çıkması beklenen.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks