Menu

OnePlus Ace 3 Ocak Ayında Tanıtılabilir

OnePlus Ace 3 modelinin daha evvel aralık ayı sonunda Çin’de piyasaya sürüleceği söyleniyordu. Artık ise daima sızıntılar yapan Digital Chat Station, telefonun piyasaya sürülmesinin biraz ertelendiğini tez ediyor. DCS’ye nazaran Ace 3, 4 Ocak’ta Çin …

admin 2 ayönce 0

OnePlus Ace 3 modelinin daha evvel aralık ayı sonunda Çin’de piyasaya sürüleceği söyleniyordu. Artık ise daima sızıntılar yapan Digital Chat Station, telefonun piyasaya sürülmesinin biraz ertelendiğini argüman ediyor.

DCS’ye nazaran Ace 3, 4 Ocak’ta Çin’de piyasaya sürülebilir. Şayet bu doğruysa markanın 2024’teki birinci telefonu olacak. Ace 3’ün ayrıyeten 23 Ocak’ta OnePlus 12R olarak global pazarlarda resmi olarak piyasaya sürülmesi planlanıyor. Teknik özellik tarafında 2780 x 1264 piksel çözünürlüğe sahip BOE üretimi LTPO OLED bir ekran bizi karşılıyor.

Bu ekrana LPDDR5X RAM ve UFS 4.0 depolama alanı seçenekleriyle eşleştirilen Snapdragon 8 Gen 2 yongası eşlik ediyor. Önümüzdeki günlerde telefon hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağımız kesin. Pekala siz OnePlus Ace 3 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks