Menu

Oppo Find X7 Kamera Özellikleri Doğrulandı

Oppo, Find X7 serisinden birinci kere resmi olarak bahsetti. Yayınlanan tanıtım görselinde serinin Sony‘nin yeni 1 inçlik sensörü olan LYT-900 ile piyasaya çıkacağı belirtiliyor. Geçtiğimiz günlerde Lytia’nın Weibo hesabında yaptığı paylaşımla ortaya …

admin 2 ayönce 0

Oppo, Find X7 serisinden birinci defa resmi olarak bahsetti. Yayınlanan tanıtım görselinde serinin Sony‘nin yeni 1 inçlik sensörü olan LYT-900 ile piyasaya çıkacağı belirtiliyor. Geçtiğimiz günlerde Lytia’nın Weibo hesabında yaptığı paylaşımla ortaya çıkan LYT-900, 50 megapiksellik 1.6μ piksel boyutuna sahip bir sensör olarak bizi karşılıyor.

Yeni sensör Sony’nin 1 inçlik sensörü olan IMX989 ile pek çok özelliği paylaşıyor. Sızıntılarıyla tanınan Digital Chat Station’a nazaran yeni sensör 22 nm üretim sürecinde üretilerek güç tüketimini azaltıyor. Ayrıyeten sensörün ortam ışığına nazaran değişken modlar sunmasını beklediğimizi ekleyelim.

Oppo, Find X7 modelinin gelişmiş sürece, artırılmış ışık hassasiyeti, imaj netliği ve daha geniş bir dinamik aralık getireceğini ve tüm bunların kullanıcılara eşsiz bir fotoğrafçılık tecrübesi vaat edeceğini söylüyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks