Menu

Oppo Find X7 Pro Tasarımı Sızdırıldı

Oppo, Find X7 serisinin üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bugün ise Find X7 Pro modelinin tasarımı sızdırıldı. Sızıntılarıyla ünlenen Digital Chat Station’a nazaran Oppo Find X7 Pro, 2K çözünürlüğe sahip bir ekranla gelecek. Yonga seti kısmındaysa …

admin 3 ayönce 0

Oppo, Find X7 serisinin üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bugün ise Find X7 Pro modelinin tasarımı sızdırıldı. Sızıntılarıyla ünlenen Digital Chat Station’a nazaran Oppo Find X7 Pro, 2K çözünürlüğe sahip bir ekranla gelecek. Yonga seti kısmındaysa Snapdragon 8 Gen 3 bizi karşılayacak.

Görselde aygıtın dört kamera ve bir LED flaş içeren sekizgen bir kamera modülü ile donatılmış olduğunu görebiliyoruz. Oppo Find X7 Pro modelinin kamera kurulumunda başı OIS takviyeli 50 megapiksellik LYT-900 sensörünü kullanan bir ana kamera çekecek.

Bu kamera beraberinde 50 megapiksellik ultra geniş ve çift periskop telefoto ünitelerini getirecek. Önümüzdeki günlerde seri hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağımız kesin. Pekala siz Oppo Find X7 serisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks