Menu

Oppo Find X7 Serisi Tanıtım Tarihi Bugün Açıklanabilir

Oppo’nun önümüzdeki ay Find X7 ve Find X7 Ultra modellerinden oluşan Find X7 serisini tanıtacağı söyleniyor. Son vakitlerde bu yaklaşan aygıtlar hakkında birçok bilgi ortaya çıktı fakat lansman tarihi hala netleşmemişti. Artık ise Oppo, Hasselblad …

admin 2 ayönce 0

Oppo’nun önümüzdeki ay Find X7 ve Find X7 Ultra modellerinden oluşan Find X7 serisini tanıtacağı söyleniyor. Son vakitlerde bu yaklaşan aygıtlar hakkında birçok bilgi ortaya çıktı lakin lansman tarihi hala netleşmemişti.

Şimdi ise Oppo, Hasselblad ile ortaklaşa olarak markanın yarın Çin’de seriyle ilgili bir eser teknik irtibat toplantısına konut sahipliği yapacağını resmen duyurdu. Bu toplantının sloganının “Teknolojiyi keşfedin” olacağı açıklandı ve bu özel toplantıda şirketin uydu irtibat özelliği hakkında kimi detayları ve Find X7 serisinin tanıtım tarihini açıklaması bekleniyor.

Ayrıca toplantı Hasselblad ile ortaklaşa düzenlendiğinden şirket gelecek serinin birtakım kamera özelliklerini de açıklayabilir. Son olarak geçtiğimiz günlerde Oppo’nun Find X7 serisinde 1 inçlik Sony LYT-900 kamera sensörünün kullanılacağını doğruladığını ekleyelim.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks