Menu

Oppo Find X7 Tasarımı Sızdırıldı

Yaklaşmakta olan Oppo Find X7 serisi hakkında birçok sızıntı yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde Ultra modelinin tasarımı ortaya çıkmıştı. Artık ise X7’nin tasarımı Sanju Choudhary isimli X kullanıcısı tarafından sızdırıldı. Sızdırılan görselde aygıtı …

admin 2 ayönce 0

Yaklaşmakta olan Oppo Find X7 serisi hakkında birçok sızıntı yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde Ultra modelinin tasarımı ortaya çıkmıştı. Artık ise X7’nin tasarımı Sanju Choudhary isimli X kullanıcısı tarafından sızdırıldı. Sızdırılan görselde aygıtı yeşil rengiyle ve ardında büyük bir dairesel kamera adası ile görebiliyoruz.

Kamera lensleri bir Hasselblad logosu eşliğinde ‘T’ formunda yerleştirilmiş. Daha evvelki söylentilere nazaran kamera kurulumunda 50 megapiksellik ultra geniş, OmniVision OV64B sensörünü kullanan 64 megapiksellik periskop ve 50 megapiksellik ana kamera bulunacak.

Bunlara ek olarak aygıtın kalbinde 16 GB LPDDR5X RAM ve 1 TB UFS 4.0 depolama alanıyla eşleştirilen Dimensity 9300 yongası yer alacak. Oppo şimdi Find X7 serisi için bir lansman tarihi açıklamadı. Fakat sızıntı ve söylentilerin ölçüsü göz önüne alındığında serinin yakında resmiyet kazanmasını bekleyebiliriz.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks