Menu

Oppo Pad Air 2’nin detayları ortaya çıktı

Bir müddettir hakkında pek çok sızıntıya şahit olduğumuz Oppo Pad Air 2’nin ayrıntıları gün yüzüne çıktı.

admin 2 haftaönce 0

OPPO, 23 Kasım’da Reno 11 serisi akıllı telefonlarını ve OPPO Pad Air 2’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Birinci eser, Reno 10 serisinin devamı olarak gelirken, ikinci eser ise geçen yılın Pad Air modelinin ardılı olarak bekleniyor. Önümüzdeki haftaki lansman öncesinde, marka resmi Weibo hesabında paylaştığı tanıtımlarla yaklaşan tabletin birtakım değerli ayrıntılarını ortaya koydu.

OPPO Pad Air 2‘nin ekran özelliklerine dair yapılan tanıtımlarda, tabletin 2.4K ekran çözünürlüğüne sahip olacağı doğrulandı. Tabletin, ziyanlı mavi ışığın yüzde 60’ını filtrelediği ve sıradan LCD’lerle karşılaştırıldığında tehlikeleri yarıdan fazla azalttığı belirtiliyor. Tablet ayrıyeten, melatonin baskısını azaltmak için renk sıcaklığını akla yatkın ayarlayarak göz müdafaası ve rahat uyku sağlıyor.

Oppo Pad Air 2’nin detayları ortaya çıktı

Yeni tanıtımlar, OPPO Pad Air 2 hakkında öteki ayrıntılar açıklamıyor. Lakin, yaklaşmakta olan bu eserin, geçen ay Hindistan’da tanıtılan OnePlus Pad Go’nun tekrar markalandırılmış bir versiyonu olduğu görünüyor. Şayet bu doğruysa, OPPO Pad Air 2‘nin çift tonlu art panel tasarımı ve 8MP ön ve art kameralarla gelmesini bekleyebiliriz.

Cihaz, Helio G99 SoC ile güçlendirilecek ve 8GB RAM ile 256GB depolama kapasitesine sahip olacak. OnePlus Pad Go, 8,000mAh pil ünitesi ve 33W süratli şarj dayanağıyla destekleniyor ve WiFi ve 4G LTE seçenekleri sunuyor. OPPO Pad Air 2, Çin’de şimdiden ön siparişe açılmış durumda.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks