Menu

Özel Röportaj: TCL, CES 2024’te Hangi Eserlerini Tanıttı ve 2024 Yılında Bizleri Neler Bekliyor?

Teknolojinin kıymetli markalarının sahne aldığı CES 2024’te, TCL yeni eserlerini ve teknolojilerini duyurdu, CES 2024’te tanıtılan yeni TCL eserleri hakkında bizlere özel bilgi veren Stefan Streit ile Türkiye pazarı, ekosistem portföyü ve 2024 trendlerini konuştuk.

admin 2 ayönce 0

Las Vegas’ta düzenlenen dünyanın en kıymetli teknoloji etkinliklerinden Tüketici Elektroniği Fuarı (CES) 2024 başladı. Teknolojinin değerli markalarının sahne aldığı aktiflikte, TCL de teknolojiyi daha insani ve 5G’yi daha erişilebilir hale getiren yeni eserlerini ve teknolojilerini duyurdu, bizler de sizlere aktardık. Lakin bunun yanı sıra TCL Communication’ın Pazarlamadan Sorumlu Lideri Stefan Streit ile bir söyleşi gerçekleştirdik. CES 2024‘te tanıtılan yeni TCL eserleri hakkında bilgi veren Stefan Streit ile Türkiye pazarı, ekosistem portföyü ve 2024 trendlerini konuştuk.

1. CES 2024’te tanıttığınız eserler hakkında bilgi verir misiniz?

“TCL, CES 2024’te teknolojiyi daha insan odaklı ve 5G’yi daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan en son gelişmelerini duyurdu.

İlk defa piyasaya sürülen ve şu anda Avrupa’da da satışta olan TCL 40 NXTPAPER akıllı telefonların akabinde gelen yeni TCL 50 Serisi, TCL’in 5’inci jenerasyon akıllı telefonlarını temsil ediyor ve uygun maliyetli 5G aygıtlardan geniş bir NXTPAPER akıllı telefon yelpazesine kadar bir dizi farklı model içeriyor. Çift hoparlör ve daha büyük ekranlarla donatılan bu seride her kullanıcının gereksinimini karşılayacak bir model bulunuyor.

TCL 50 Serisi, TCL’in kullanıcı seçimi ve tecrübesine olan bağlılığını da sergiliyor. Bu aygıtlar, klâsik ekranlı aygıtlardan göz konforu ayarlarına sahip olanlara kadar geniş bir tercih yelpazesine hitap ediyor. Seride yer alan eserler, kitap meraklıları için e-okuyucu modu ve her vakit hareket halinde olan kullanıcılar için harika süratli 5G ilişkisi üzere yenilikler sunuyor.

Seri, TCL 50 XL NXTPAPER 5G, TCL 50 XE NXTPAPER 5G, TCL 50 XL 5G, TCL 50 XE 5G ve TCL 50 LE formunda ABD pazarına özel 5 modelle piyasaya çıkıyor:

TCL, CES 2024 kapsamında ABD pazarı için TCL NXTPAPER 14 Pro ve TAB 10 NXTPAPER 5G tabletlerini de tanıttı. Her bir aygıt TCL’in yenilikçi teknoloji, kullanıcı merkezli tasarım ve dijital konforun entegrasyonuna odaklandığının bir göstergesi niteliğinde.

Bunların yanı sıra 2021’deki tanıtımdan bu yana TCL, akıllı aygıtlar ve e-okuyucular ortasındaki boşluğu dolduran TCL NXTPAPER teknolojisini daima olarak geliştirdi ve 2023’te akıllı telefonlarında da kullanmaya başladı. TCL’in birinci olarak Avrupa’da piyasaya sürdüğü ve hala satışı devam eden TCL 40 NXTPAPER akıllı telefonun da Taşınabilir Aygıtlar için CES 2024 İnovasyon Ödülü’nü aldığını duyurmaktan gurur duyuyoruz.”

2. Yakın gelecekte bu eserleri Türkiye pazarına sunacak mısınız?

“Türkiye’deki kullanıcılarımızın bilhassa tabletlerimize gösterdiği büyük ilgi bizi heyecanlandırıyor. Önümüzdeki TCL NXTPAPER 14 Pro eserimizi Türkiye’deki kullanıcılarımızla buluşturma planımız bulunuyor.”

3. Ekosistem portföyünüzü genişletecek farklı eserler üzerinde çalışıyor musunuz?

“TCL Communication, ekosistem portföyünü genişletmek için daima olarak çalışmaktadır. TV ekranlarından tabletlere, akıllı telefonlara, saatlere ve esnek ekranlara kadar çeşitli ekran teknolojilerinde uzmanlığa sahip global bir ekran üreticisi olan TCL, en son ekran teknolojisini kullanan giyilebilir eserler yaratmak için gerekli tecrübeye ve yeteneklere sahiptir. TCL olarak herkesin teknolojiye erişimi olması gerektiğine inanıyoruz, bu nedenle her vakit ekosistem portföyümüzü geliştirmek ve yeni teknolojileri keşfetmek için çalışıyoruz. Taşınabilir Dünya Kongresi 2024’e yaklaştıkça, EMEA’daki eser yelpazemize yapacağımız daha heyecan verici eklemeler için bizi izlemeye devam edin.”

4. 2024’te taşınabilir tarafta hangi eserlerin öne çıkacağını ve dikkat çekeceğini öngörüyorsunuz?

“2024’e girerken TCL olarak seyahatimizde kıymetli bir adım atıyor, teknolojiyi insan odaklı hale getiriyor ve akıllı aygıt yelpazemizle genişletiyoruz.

İnovasyonun, teknolojinin günlük hayata entegrasyonunu yine şekillendirmek, onu daha organik ve erişilebilir hale getirmek olduğuna inanıyoruz. Öncü TCL NXTPAPER teknolojisini tanıtarak, TCL 50 Serimizde kıymetli gelişmeler yaparak ve 5G’yi yaygınlaştırarak teknoloji ve erişilebilirliği ortasındaki uçurumu da faal olarak daraltıyoruz.

TCL olarak, 2024 yılında herkesi her yerde güçlendiren ve birbirine bağlayan teknolojiler yaratarak mükemmelliğe ilham verme misyonumuzda kararlılıkla ilerliyoruz.”

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks