Menu

PlayStation Türkiye’de Bilkom’u Tercih Etti

Bilkom ile PlayStation markası ve eserlerinin üreticisi Sony Interactive Entertainment ortasında yapılan muahede ile PlayStation eserleri, Bilkom’un Türkiye geneline yayılmış güçlü online ve fizikî satış ağı üzerinden pazara sunulacak. Bilkom Genel …

admin 2 ayönce 0

Bilkom ile PlayStation markası ve eserlerinin üreticisi Sony Interactive Entertainment ortasında yapılan mutabakat ile PlayStation eserleri, Bilkom’un Türkiye geneline yayılmış güçlü online ve fizikî satış ağı üzerinden pazara sunulacak.

Bilkom Genel Müdürü Fikret Ballıkaya yaptığı değerlendirmede, “Sony Interactive Entertainment ile imza attığımız bu güçlü iş birliğiyle, Sony Playstation eserleri artık Bilkom garantisiyle tüm oyun severler ile buluşacak. Türkiye genelindeki yaygın ve online satış kanallarımız ile eserleri erişilebilir ve ulaşılabilir kılarken, birebir vakitte uzman servis ve dayanak ağımız ile tüketici tecrübesini en üst düzeyde tutmak önceliklerimiz ortasında. Tüm Playstation severlere iyi olsun. Artık oyun zamanı” dedi.

Bu iş birliği ile Türkiye’de kültürel ve ekonomik açıdan değerli bir pazar haline gelen oyun dalı için değerli bir adım atılıyor. Bu muahede ile Bilkom, PlayStation’ın dağıtım, lojistik ve satış sonrası operasyonlarını üstlenirken, pazarlama, kanal geliştirme, iş geliştirme, tüketici tecrübesi idaresi ve müşteri odaklı hizmetler alanlarında marka ismine çalışacak. Türkiye’deki oyun tutkunları, Bilkom’un geniş hizmet ağı ve pazar tecrübesi ile PlayStation’ın tanınan eserlerine erişebilecek.

Sony Interactive Entertainment’ın PlayStation da dahil olmak üzere oyun tecrübesini bir üst düzeye taşıyan yenilikçi eserleri, Türkiye’de Bilkom teminatıyla satışa sunulacak.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks