Menu

Proton Mail Masaüstü Uygulaması Beta Olarak Yayınlandı

Proton, Proton Mail ve Proton Calendar hizmetlerini içeren bir Windows ve macOS masaüstü uygulamasını beta olarak tanıttı. Şu anda Premium seçeneğini kullanan aboneler için sunulan beta uygulamasının 2024 yılının başlarında tüm Proton kullanıcıları …

admin 3 ayönce 0

Proton, Proton Mail ve Proton Calendar hizmetlerini içeren bir Windows ve macOS masaüstü uygulamasını beta olarak tanıttı. Şu anda Premium seçeneğini kullanan aboneler için sunulan beta uygulamasının 2024 yılının başlarında tüm Proton kullanıcıları için piyasaya sürüleceği tabir ediliyor.

Şirket, masaüstü uygulamasının karmaşadan uzak bir tecrübe sunan çağdaş bir dizayna sahip olduğunu söylüyor. Proton bu hamleyi Google’a karşı bir avantaj sağlamak olarak görüyor.

Masaüstü uygulamasına ek olarak Proton, otomatik yönlendirme e-posta kuralları da dahil olmak üzere tüm platformlar için birkaç yeni özellik başlatıyor. Bu formda gönderilen iletiler Proton hesapları ortasında şifrelenecek ve Proton dışı hesaplara şifrelenmemiş otomatik iletimi destekleyecek. Ayrıyeten Proton Mail artık müşteri alakaları idaresi (CRM) ve müşteri dayanak yazılımı ile entegre olarak iş dünyasındaki ayak izini büyütmeye çalışıyor.

Proton, şirketin markalaştırdığı güvenliği korurken iletilen iletileri şifrelemenin çok büyük bir zorluk olduğunu söylüyor. Proton Mail hesapları ortasında gönderilen iletilerin varsayılan olarak her vakit uçtan uca şifrelendiğinin altı çiziliyor.

Ek ön izlemeleri de tüm Proton Mail platformları için kullanılabilir. Daha evvel e-posta eklerini görüntülemeden evvel mahallî olarak indirmeniz gerekiyordu. Artık tek bir tıklama ile direkt gelen kutusundan görmeniz sağlanıyor. Proton bunu güvenlikten ödün vermeden yaptığını söylüyor.

Bundan bu türlü Proton Mail iletilerini ertelemenize de imkan sağlanıyor. Buna ek olarak, Proton Calendar’a web’de arama yapma ve resmi tatiller eklenmiş durumda.

Şirketin Temmuz ayında mahallî bir Windows belge senkronizasyon uygulaması ve Nisan ayında bir şifre yöneticisi piyasaya sürdüğünü de not olarak düşelim.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks