Menu

Realme 12 Pro Serisinin Tanıtım Tarihi 3 Ocak’ta Açıklanabilir

Realme’nin toplumsal medya hesapları 3 Ocak’ta duyuru yapılacağına dair bir paylaşım yaptı. Bu tarihin Redmi Note 13 serisinin Hindistan’da piyasaya sürüleceği günden bir gün evvel olduğu düşünüldüğünde şirketin Realme 12 Pro serisinin lansman tarihini 3 …

admin 2 ayönce 0

Realme’nin toplumsal medya hesapları 3 Ocak’ta duyuru yapılacağına dair bir paylaşım yaptı. Bu tarihin Redmi Note 13 serisinin Hindistan’da piyasaya sürüleceği günden bir gün evvel olduğu düşünüldüğünde şirketin Realme 12 Pro serisinin lansman tarihini 3 Ocak’ta açıklaması beklenen görünüyor.

12 Pro ve 12 Pro+ modelleri 120 Hz yenileme suratı sunan OLED ekranlarla öne çıkacak. Bu ekranın yanında Snapdragon 7 Gen 3 yongası gelecek. Realme 12 Pro’nun 2x optik yakınlaştırma sunan ve IMX709 kullanan 32 megapiksellik telefoto kameraya sahip olacağı söyleniyor.

12 Pro+ ise 3x optik yakınlaştırma sunan 64 megapiksellik OmniVision OV64B telefoto kamera ile gelecek. Önümüzdeki günlerde lansman tarihi hakkında daha fazla ayrıntıya sahip olacağımız kesin. Pekala siz Realme 12 Pro serisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks