Menu

Redmi Buds 5 Pro’nun öne çıkan özellikleri açıklandı

Yakında piyasaya sürülecek Redmi Buds 5 Pro’nun dikkat alımlı özellikleri, müzik severleri heyecanlandırıyor.

admin 3 ayönce 0

Xiaomi, 29 Kasım’da bir lansman aktifliği düzenleyecek ve bu aktiflikte bir dizi yeni eser tanıtması bekleniyor. Bu eserler ortasında aslında Çin’in çevrimiçi perakende sitesi JD.com’da 399 yuan (yaklaşık 56 dolar) fiyatla listelenen Redmi Buds 5 Pro da yer alıyor. Resmi duyurudan evvel, marka bu kulaklıkların özelliklerini açıkladı.

Redmi Buds 5 Pro, Xiaomi’nin Weibo üzerinden paylaştığı tanıtımlara nazaran, net tizler için 10mm piezoelektrik seramik tiz hoparlörü ve güçlü baslar için 11mm titanyum kaplamalı dinamik subwoofer içeriyor. Xiaomi, bunların Redmi kulaklıklarında bugüne kadarki en düzgün ses kalitesini sunacağını tez ediyor.

Ancak Redmi Buds 5 Pro‘nun özellikleri bunlarla hudutlu değil. Ayrıyeten 52dB gürültü engelleme ve 4kHz ultrageniş gürültü azaltma frekans bandına sahip. Dahası, kulaklıkları daha da yeterli hale getirmesi beklenen AI uyumlu ayarlama özelliği de bulunuyor.

Redmi Buds 5 Pro’nun öne çıkan özellikleri açıklandı

Şu an için bu yeni kulaklıklar hakkında elimizdeki bilgiler bu kadar. Bu ortada, Pro modelinden neler beklenebileceğine dair bir fikir vermesi için daha evvel piyasaya sürülen Redmi Buds 5‘in özelliklerine göz atabiliriz.

Redmi Buds 5, 46dB gürültü engelleme özelliği ile dikkat dağıtmayan bir ses tecrübesi sunuyor. Şık ve saplı dizayna sahip olan bu kablosuz kulaklıklar, 40 saat uzatılmış pil ömrü sunuyor ve süratli şarj dayanağıyla asgarî bekleme mühleti sağlıyor. Bluetooth 5.3 teknolojisi ile stabil ve verimli bir kablosuz temas kuruyor. Bağımsız Akustik Oda, 1.6m Hassas Sarılmış Bobin ve 12.4mm Titanyum Kaplamalı Diyafram üzere ses kalitesini artıran özelliklere sahip bu kulaklıklar, Netease Cloud Music tarafından sertifikalandırılarak yenilikçi ve premium bir ses tecrübesi sunuyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks