Menu

Remnant: From the Ashes ve Remnant 2, Xbox Game Pass’a Geldi

Microsoft, Xbox Game Pass ve PC Game Pass abonelik hizmetlerine sessiz sedasız bir biçimde Remnant: From the Ashes ve Remnant 2 oyunlarını ekledi. Remnant: From The Ashes birinci olarak 2019’da piyasaya sürüldü ve Aralık 2021’e kadar Unreal Engine …

admin 3 ayönce 0

Microsoft, Xbox Game Pass ve PC Game Pass abonelik hizmetlerine sessiz sedasız bir biçimde Remnant: From the Ashes ve Remnant 2 oyunlarını ekledi.

Remnant: From The Ashes birinci olarak 2019’da piyasaya sürüldü ve Aralık 2021’e kadar Unreal Engine tabanlı oyun üç milyondan fazla sattı. Oyunun açıklaması şu formda: “Remnant: From the Ashes, dehşetli yaratıkların istila ettiği kıyamet sonrası bir dünyada geçen bir hayatta kalma oyunudur. İnsanlığın son kalıntılarından biri olarak, ölümcül düşman orduları ve destansı işverenlerle yüzleşmek ve kaybedilenleri geri almaya çalışmak için tek başınıza yahut hayatta kalan başka iki bireyle birlikte yola çıkacaksınız. Her oynadığınızda değişen, 100’den fazla ölümcül düşman çeşidi ve 20 destansı boss ile dolu dinamik olarak oluşturulmuş dünyaları keşfedin ve her duruma ahenk sağlamak için kullanabileceğiniz silah, zırh ve özel modifikasyonlardan oluşan mükemmel bir cephanelik kullanarak savaşın.”

Remnant 2 ise Temmuz 2023’te piyasaya sürüldü. Birinci oyuna kıyasla genel olarak daha âlâ tenkitler alan oyun Eylül ayına kadar 2 milyondan fazla sattı. Bu oyunun açıklaması ise şu biçimde: “Remnant 2, en çok satan oyun Remnant: From the Ashes’ın devamı niteliğindedir ve insanlığın hayatta kalanlarını fecî dünyalarda yeni ölümcül yaratıklar ve ilah gibisi işverenlerle karşı karşıya getirir. Tek başınıza yahut iki arkadaşınızla birlikte oynayarak bilinmeyenin derinliklerini keşfedin ve bir berbatlığın gerçekliğin kendisini yok etmesini engelleyin. Başarılı olmak için oyuncuların en şiddetli çabaların üstesinden gelmek ve insanlığın yok oluşunu engellemek için kendi marifetlerine ve gruplarının maharetlerine güvenmeleri gerekecek.”

Remnant 2’nin Game Pass’e eklenmesi, oyun için planlanan üç genişleme paketinden birincisi olan The Awakened King‘in yayınlanmasından yalnızca birkaç gün sonra gerçekleşti.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks