Menu

Samsung AI dayanaklı bir çeviri robotu üzerinde çalışıyor

Google’ın “Canlı Çeviri” özelliğinin telefon görüşmelerinde sihrini uyguladığını zati görmüştük fakat bugüne kadar bu özellik yalnız Pixel aygıtlarına özeldi.

admin 4 ayönce 0

Ancak bir Samsung hayranıysanız, gelecek yılın başında üçüncü taraf uygulamaları yüklemenize gerek kalmadan benzeri bir özelliği kullanma bahtınız olabilir.

Koreli deve nazaran, bir sonraki telefonu ( “Galaxy S24” ailesinde) “hem Samsung tarafından geliştirilen aygıt içi yapay zeka hem de sağlayıcıların bulut tabanlı yapay zekası tarafından desteklenen” “Galaxy AI” ile gelecek.

Samsung AI dayanaklı bir çeviri robotu üzerinde çalışıyor

Bu paketin bir kısmı, New York merkezli İngilizce konuşan bir kişi ile ve Seul merkezli bir Korece konuşmacı ortasındaki diyaloğu gösteren demo ekran manzarasında olduğu üzere, telefon görüşmeleri sırasında gerçek vakitli çevirileri sohbet günlüğü biçiminde gösterecek olan “Yapay Zeka Canlı Çeviri Çağrısı”nı içerecek. Bonus olarak, araç, bir saat ve tarihten kelam edildiğinde, yabancı tanıdıklarınız için takvimi anında işaretlemenize imkan tanıyan bir “etkinlik ekle” düğmesi de gelecek.

Mobile eXperience Business Lider Yardımcısı ve Ar-Ge Lideri Wonjoon Choi, Galaxy AI hakkında “telefonlarımız hakkındaki niyetlerimizi sonsuza kadar değiştireceği” dışında pek bir şey yok dedi. Galaxy AI’nın tıpkı vakitte Samsung’un Gauss üretken AI yeteneğini de içerip içermeyeceğine dair bir bilgi yok lakin yöneticinin sözleri ve Google’ın son vakitlerde sunduğu emsal teklifler göz önüne alındığında, önümüzdeki yıl Galaxy S24 serisinde tüm saçmalığı görürsek şaşırmayız.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks