Menu

Samsung, Bütçe Dostu Katlanabilir Telefon Tezlerini Yalanladı

Samsung, orta sınıf için bütçe dostu katlanabilir telefon üzerinde çalıştığı tarafındaki argümanları yalanladı. Bir şirket sözcüsü, katlanabilir telefonun 500 doların altında fiyatlandırıldığı istikametindeki haberlerin “temelsiz” olduğunu ve Samsung’un orta …

admin 3 haftaönce 0

Samsung, orta sınıf için bütçe dostu katlanabilir telefon üzerinde çalıştığı tarafındaki argümanları yalanladı. Bir şirket sözcüsü, katlanabilir telefonun 500 doların altında fiyatlandırıldığı istikametindeki haberlerin “temelsiz” olduğunu ve Samsung’un orta sınıf segmentte katlanabilir bir eser üretme planının olmadığını söyledi.

TrendForce üzere piyasa analistleri ve başka sızıntı kaynakları tarafından hazırlanan evvelki raporlar, Samsung’un cazipliğini artırmak için gelecekteki katlanabilir aygıtları 400-500 dolar üzere düşük bir fiyatla fiyatlandırabileceğini belirtmişti.

Samsung’un tedarik zincirindeki kaynaklar, katlanabilir aygıtları 2024 yılına kadar daha uygun fiyatlı orta sınıf pazarına getirme planlarını açıklamıştı. Bu, üreticinin agresif bir biçimde daha düşük fiyat noktalarına ulaşmak için bir fan sürümü çıkaracağı yahut özellikleri düşüreceği umutlarını ateşledi.

Şirketin katlanabilir eserleri şu anda üst düzey eser yelpazesinde amiral gemisi Galaxy S serisinin çabucak altında yer alıyor. ABD’de Z Flip 5 999 dolardan ve Z Fold 5 1.799 dolardan başlıyor.

Katlanabilir ekran teknolojisi olgunlaştıkça ve Google ve Huawei üzere rakipler kendi modellerini tanıttıkça tüketiciler daha uygun fiyatlı seçenekler talep etmeye başladı. Öte yandan Samsung, amiral gemisi katlanabilir aygıtlarında değerli fiyat indirimlerinin yakın vakitte olmayacağının sinyalini veriyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks