Menu

Samsung, CES 2024 İnovasyon Ödüllerinde Birden Fazla Ödül Kazandı

Galaxy Z Fold5’e 2 farklı kategoride ödül: Dijital Görüntüleme/Fotoğrafçılık ve Taşınabilir Aygıtlar, Aksesuarlar ve Uygulamalar Kategorisi

admin 2 ayönce 0

Samsung Electronics, farklı kategorilerdeki en yeni teknolojik eserleriyle birçok CES 2024 İnovasyon Mükafatına layık görüldü. Samsung’un aldığı mükafatlar, şirketin geleceği yine hayal eden eser ve hizmetler geliştirme konusundaki kararlılığının Tüketici Teknolojileri Derneği (Consumer Technology Association) tarafından da onaylandığı manasına geliyor. Mükafatlar tıpkı vakitte, Samsung’un daha akıllı ve sürdürülebilir bir dünya vizyonunu geliştireceğinin, önümüzdeki yıl daha da çarpıcı inovasyonlar sunacağının ve gelecekteki birçok olumlu gelişmenin habercisi niteliğinde.

Samsung; Taşınabilir, TV, Ses, Projektörler, Monitörler ve Mesken Aletleri dahil olmak üzere çeşitli eser kategorilerinde mükafatlar aldı. Bu muvaffakiyet, katlanabilir akıllı telefonlarda çığır açan gelişmeler sunmaktan daha sürdürülebilir bir yaşama yardımcı olmaya kadar, Samsung’un teknoloji ve inovasyonun sonlarını zorladığını ve tüketicilere daha irtibatlı, şahsa özel ve kullanıcı odaklı tecrübeler sunduğunu gösteriyor.

Dünyanın en büyük ve en tesirli teknoloji etkinliklerinden biri olan CES® 2024 9-12 Ocak tarihleri ortasında Las Vegas, Nevada’da gerçekleştirilecek. Aktiflik öncesinde belirlenen CES 2024 İnovasyon Mükafatları ortasında Samsung’un aldığı mükafatlar ortasında öne çıkanlar şöyle:

Yeniden tasarlanan menteşe modülü Flex Hinge sayesinde şimdiye kadarki en ince Galaxy Fold dizaynını sunan Samsung Galaxy Z Fold5, profesyonel seviyede kamera özellikleri, eskiye nazaran daha güçlü ve daha akıllı performansıyla etkileyici bir katlanabilir aygıt tecrübesi yaşatıyor.

Galaxy Z Fold5, hem açıkken hem de kapalıyken, iş uygulamaları ve oyunlar için aktif bir yardımcı olarak kendini gösteriyor. Kolaylaştırılmış Çoklu Pencere tecrübesiyle notlar ve takvim ortasında geçiş yapılabiliyor. Vazife Çubuğu ile PC gibisi bir tecrübe sunan Galaxy Z Fold5, FlexCam özelliğiyle yaratıcı açılardan dokunmadan fotoğraf çekilmesine de imkan tanıyor.

Yeni Galaxy Watch6 ve Galaxy Watch6 Classic, daha fazla bilgiyle zenginleştirilmiş daha sağlıklı bir ömür için şahsî sıhhat rehberliği, maksada hizmet eden bir tasarım ve tümüne bilekten erişilebilen gelişmiş taşınabilir tecrübeler sunuyor.

Gelişmiş sıhhat takibini ve fitness araçlarını daha geniş kitlelere sunma taahhüdünü yerine getiren Galaxy Watch6 serisi, uyku ve fitness koçluğundan beslenme bilgileri vermeye kadar kapsamlı sıhhat özelliklerine ve güçlü performansa sahip. Kullanıcıların kendi sıhhat durumunu anlamasına ve harekete geçmesine yardımcı olmak için yeni ve kullanışlı yollar sunmak, Samsung’un ideolojisinin bir modülünü oluşturuyor.

Samsung Electronics, Galaxy FE aygıtlarıyla kullanıcıya daha uygun fiyata akıllı özellikler sunuyor. Galaxy Buds FE, en yeni Galaxy inovasyonlarını daha uygun fiyata sunarak bu geleneği sürdürüyor.

Galaxy Buds FE tecrübesi, güçlü bas seslerinin yanı sıra gelişmiş Faal Gürültü Engelleme (ANC) ile daha net aramaları mümkün kılıyor. Galaxy Buds FE, ergonomik dizaynıyla ve farklı boyutlardaki kulaklık ve kanat uçlarıyla, rahat bir kullanım sunuyor. Uygun fiyatının yanında, günlük kullanımda akıllı telefon, tablet, PC ve hatta TV dahil olmak üzere öteki Samsung aygıtlarıyla eşleşiyor.

Samsung, kullanıcıların ömrünü güzelleştiren inovasyonlarla donatılmış yeni araçlar sunma taahhüdünü sürdürüyor. Samsung Health ile kullanıcılar, daha evvel hiç olmadığı kadar varlıklı içerikli sağlıklı hayat bilgileri sunan Galaxy Watch serisindeki yeni sıhhat özelliklerinden yararlanabiliyor.

Samsung Health, daha sağlıklı hayat için, kullanıcı koşularının gerçek vakitli tahlili, her vakit devrede olan güvenlik özellikleri ve kullanıcıya özel uyku koçluğunun da dahil olduğu şahsileştirilmiş, sezgisel bir sıhhat tecrübesi sunuyor. Kullanıcının sağlıklı ömür amaçları ne olursa olsun, Samsung Health’in detaylı ve hayata geçirilebilir bilgileri bu amaçlara ulaşmaya yardımcı olmak için geliştirildi.

Kısa vakit evvel tanıtılan Samsung Food, kullanıcıların Samsung uygulamalarından, akıllı konut aletlerinden ve aygıtlarından elde ettiği yararları optimize eden gelişmiş yapay zeka teknolojilerini kullanıyor. Uygulama, Samsung’un son teknoloji eseri Food AI tarafından destekleniyor ve Samsung SmartThings özellikli Cooking ve Samsung Family Hub+ buzdolaplarıyla çalışıyor. Öne çıkan özellikler ortasında kullanıcının beslenme gayelerine ve aktivite düzeylerine nazaran şahsileştirilmiş tanım teklifleri sunmak ve kullanıcıların tanımlarını, ipuçlarını paylaşabileceği çeşitli yemek pişirme topluluklarına erişim imkanı sağlamak yer alıyor.

SmartThings Energy, kullanıcıların, karbon ayak izlerini daha uygun denetim etmesini ve aylık güç faturalarını düşürmesini destekliyor. Bağlı aygıtların güç kullanımını takip eden ve tüketimi azaltmak üzere çalışma prosedürlerini otomatik olarak optimize eden Yapay Zeka Güç Modu’nun yanında (AI Energy Mode), yeni Karbon Yoğunluğu Farkındalığı özelliği, bölgedeki güç üretimi ve karbon yoğunluğu hakkında bilgiler veriyor. SmartThings Energy ayrıyeten, Demand Response programlarına kayıtlı aygıtları otomatik ayarlıyor ve kullanıcıların yüksek güç tüketimi periyotlarında tasarruf etmesine yardımcı oluyor.

Çamaşır yıkama programlarında mikrofiber salınımını azaltabilen harici bir çamaşır makinesi filtresi olan Less Microfiber™ Filtre ile haftada dört defa çamaşır yıkamak, yılda sekiz adet 500 ml’lik plastik şişeye muadil mikrofiber ölçüsünü azaltabiliyor. Dahili Wi-Fi özelliğiyle, kullanıcılar SmartThings uygulaması üzerinden filtrenin durumunu denetim edebiliyor, filtre paklığı yahut değişimi için ihtarlar alabiliyor.

Mobil, otomotiv ve IoT (nesnelerin interneti) aygıtlarına son derece hassas aralık ve pozisyon bilgileri sağlayan ultra geniş bant (UWB) tahlili olan Samsung Exynos Connect U100, Gömülü Teknolojiler kategorisinde ödül aldı.

Hem varış vakti (ToA) hem de 3D varış açısı (AoA) ölçümlerini kullanan Exynos Connect U100, tek haneli santimetre doğruluğu ve beş derecenin altında hassasiyetle çalışıyor. Bu da Samsung Exynos Connect U100 tahlilini bilhassa kuvvetli iç yerlerde pozisyon takibinin yanı sıra hareket halindeki insanların gerçek vakitli hassas takibinin gerektiği AR ve VR uygulamaları için uygun bir seçenek haline getiriyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks