Menu

Samsung Galaxy A15 bu fiyatıyla peynir ekmek üzere gider!

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, yakın vakitte Galaxy A15 modeli ile pazara yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. İşte detaylar!

admin 3 ayönce 0

Samsung’un yeni bütçe dostu modeli Galaxy A15, özellikleri ve fiyatıyla ilgi çekmeye hazırlanıyor. Telefonun, vergiler hariç 4.000 TL’lik bir fiyat etiketine sahip olacağı ortaya çıktı. Bu fiyat, aktüel piyasa şartlarına nazaran epeyce rekabetçi bir düzeyde bulunuyor, böylelikle kullanıcılar uygun maliyetli bir telefon arayışında daha fazla seçenekle karşılaşacaklar.

Samsung Galaxy A15, giriş segmentine hitap eden özellikleriyle dikkat çekiyor. Telefonun gücünü MediaTek’in Dimensity 6100+ yonga setinden alacak olması, kullanıcılarına günlük misyonları meselesiz bir formda yerine getirme imkanı sunacak. 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanıyla donatılan model, kullanıcıların uygulamalar ortasında süratli geçiş yapmalarını ve medya evraklarını geniş bir depolama kapasitesinde saklamalarını sağlayacak.

Samsung Galaxy A15 bu fiyatıyla peynir ekmek üzere gider!

Kamera özellikleri de göz arkası edilmeyen bir öteki değerli nokta. Galaxy A15, 50 MP ana kamera, 5 MP makro lens ve 2 MP derinlik sensörü ile donatılarak kullanıcılara çeşitli çekim seçenekleri sunacak. Ön yüzünde ise 13 MP’lik bir selfie kamerasına konut sahipliği yapacak.

Samsung’un bütçe dostu modeli, 25W süratli şarj dayanaklı 5.000 mAh’lik bir bataryaya sahip olacak. Bu özellik, telefonun uzun ömürlü bir pil performansı sunmasını sağlayacakken, 5G irtibat teknolojisinin desteklenmesi de süratli ve kesintisiz internet tecrübesi sunacak.

Galaxy A15‘in bu özellikleriyle, uygun fiyatlı bir telefon arayan kullanıcılar için alımlı bir seçenek olması bekleniyor. Samsung’un bütçe segmentindeki argümanlı telefonlarından biri olması öngörülen Galaxy A15, kullanıcılarına geniş ekran, güçlü kamera sistemleri ve sağlam bir pil performansı sunarak dikkat çekmeye hazırlanıyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks