Menu

Samsung Internet PC Sürümü Microsoft Store’a Geldi

Samsung Internet isimli tarayıcı mobile aygıtlardan sonra birinci sefer Microsoft Store‘daki yerini aldı. Tarayıcı yıllardır Samsung’un Galaxy akıllı telefon ve tabletlerinin yanı sıra tüm Android aygıtlarda kullanılabiliyordu. Bu yeni Windows sürümü ayrıyeten …

admin 3 ayönce 0

Samsung Internet isimli tarayıcı mobile aygıtlardan sonra birinci kere Microsoft Store‘daki yerini aldı. Tarayıcı yıllardır Samsung’un Galaxy akıllı telefon ve tabletlerinin yanı sıra tüm Android aygıtlarda kullanılabiliyordu. Bu yeni Windows sürümü ayrıyeten tüm Windows 10 ve 11 masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için de mevcut.

Windows için Samsung Internet, Android sürümü için kısmi senkronizasyon takviyesine sahip. Bu tarayıcılara Samsung hesabınızla giriş yaparsanız, tarama geçmişiniz, yer imleriniz, kayıtlı sayfalarınız ve açık sekmeleriniz Android ve Windows sürümlerinde tıpkı olacak. Öte yandan, tarayıcılarda kayıtlı şifrelerin senkronizasyonu şimdi desteklenmiyor.

Desteklenen öteki özelliklerden kimileri ise saklı mod, reklam engelleyici dayanağı ve Edge ile Chrome dahil olmak üzere başka tarayıcılardan tarama geçmişinizi, yer imlerinizi ve arama motorunuzu içe aktarmanın bir yolu olarak karşımıza çıkıyor.

Bakalım Chrome, Firefox yahut Edge üzere rakiplerinin karşısında Samsung Internet nasıl bir performans sergileyecek?

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks