Menu

Steam, Ocak Ayında Sunucuları Kapanacak The Day Before İçin Geri Ödeme Yapacak

Bu ayın başlarında zombi temalı çevrimiçi aksiyon oyunu The Day Before, Steam’de piyasaya sürülmüştü. Geliştirici Fntastic, oyunun çıkışından kısa bir mühlet sonra bozuk olarak piyasaya sürüldüğünü açıkladı. Çıkışından yalnızca birkaç gün sonra ise …

admin 2 ayönce 0

Bu ayın başlarında zombi temalı çevrimiçi aksiyon oyunu The Day Before, Steam’de piyasaya sürülmüştü. Geliştirici Fntastic, oyunun çıkışından kısa bir müddet sonra bozuk olarak piyasaya sürüldüğünü açıkladı. Çıkışından yalnızca birkaç gün sonra ise geliştirici, oyunun tüm faaliyetlerini durduklarını belirten bir açıklama yaptı.

Geliştirici firma kapanmış olsa da oyunun kendisi hala bir müddetliğine daha oynanabilir durumdaydı. Lakin bugün fark edilen bir gelişmeye nazaran oyunun kendisine sahip olanlar Steam Pazar’ında oyunu yüzlerce dolar üzerinden satışa çıkarıyorlar.

Durum bu türlü olsa da oyuna sahip olan bireyler resmi olarak oyunu oynayamayacak. Geliştirici resmi Twitter hesabından oyun sunucularının 22 Ocak 2024 tarihinde kapacağını duyurdu.

Geliştirici ayrıyeten tüm oyun alıcılarına bir geri ödeme yapabilmek için Valve ile bir arada çalıştıklarını bildirdi. Oyunun geri kalan ve paralarını geri alamayan oyuncularına Steam’den proaktif bir geri ödeme yapılacağını da belirtildi.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks