Menu

Suicide Squad: Kill the Justice League Ertelendi

Suicide Squad: Kill the Justice League zaten büyük gecikmeler yaşamıştı. Lakin sonuncusu sırf tek bir mağazaya, Epic Games Store’a özel. Ortak aksiyon oyunu bir aydan daha uzun bir mühlet sonra platformda yayınlanmaya başlayacak. Gecikme birinci …

admin 2 ayönce 0

Suicide Squad: Kill the Justice League zaten büyük gecikmeler yaşamıştı. Fakat sonuncusu sırf tek bir mağazaya, Epic Games Store’a özel. Ortak aksiyon oyunu bir aydan daha uzun bir mühlet sonra platformda yayınlanmaya başlayacak.

Gecikme birinci olarak, rastgele bir duyuru yapılmaksızın ön siparişleri için ani geri ödemeler almaya başlayan Epic Games Store müşterileri tarafından fark edildi. Daha sonra bir Warner Bros. Games temsilcisi, oyunun resmi Discord kanalında gecikmeyi doğruladı ve mağazadaki yeni lansman tarihinin 5 Mart 2024 olduğunu söyledi.

Temsilcinin mevzu ile alakalı yayınladığı ileti şu formda:

“Suicide Squad: Kill the Justice League’in Epic Game Store’da çıkış tarihi şu anda 5 Mart 2024. Oyunu Epic Games üzerinden ön sipariş verdiyseniz, mağaza ön siparişiniz, iptal edecek ve müşterilere direkt geri ödeme yapacaktır. Onay e-postası bu iptal bildirimi direkt Epic Games Store Dayanak Ekibi’nden gönderilecektir.

Epic Games’in lansman tarihine yetişmekte neden sorun yaşadığına dair şimdi kesin bir bilgi yok.

Warner Bros. öteki platformların bu durumdan etkilenmeyeceğini belirtti. Suicide Squad: Kill the Justice League 2 Şubat 2024’te PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Steam’de çıkacak ve erken erişim 30 Ocak’ta başlayacak.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

Etiketler
– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks