Menu

Tanınan Samsung modeli için beklenen güncelleme geliyor!

Samsung Galaxy Z Fold 5, Singapur’da kullanıcılara sunulan One UI 6 güncellemesi ile daha da gelişmiş bir tecrübe sunuyor.

admin 3 ayönce 0

Samsung, Galaxy Z Fold 5 için Android 14 işletim sistemine dayalı One UI 6 özel arayüz güncellemesini yayınlamaya başladı. Bu son yazılım yükseltmesi şu anda Singapur’da dağıtılmakta ve işte tüm ayrıntılar.

Güney Koreli teknoloji devi, amiral gemisi Galaxy S23 serisi için geçen ay Güney Kore’de One UI 6 güncellemesini yayınlamıştı. Artık ise marka, başka aygıtlar için de bu kıymetli güncellemeyi yayınlamaya başladı. One UI 6’nın stabil sürümü şu an Galaxy Z Fold 5‘te kullanılabilir durumda. Samsung’un topluluk sayfasında bir kullanıcı, Galaxy Z Fold 5‘in Singapur’da güncellemeyi aldığını paylaştı.

Popüler Samsung modeli için beklenen güncelleme geliyor!

Galaxy Z Fold 5 için gelen yeni güncelleme, süratli ayarlar panelini yine tasarlayarak daha kolay erişim sağlamak üzere arayüzde değişiklikler getiriyor. Kullanıcılar, gelişmiş bir Ana ekranın yanı sıra yepisyeni emoji dizaynlarını da deneyimliyor. Samsung, One UI 6 ile kullanıcıların Galaxy tecrübelerini düzgünleştirmeye yardımcı olacak başka iyileştirmeleri de vaat ediyor. Bilhassa, şirket ABD’de Verizon tarafından aktive edilen Galaxy Z Fold 5 için de güncellemeyi yayınladı.

Güncellemenin aygıtınıza gelip gelmediğini denetim etmek için “Ayarlar” menüsüne gidin, akabinde “Yazılım Güncellemesi” kısmını arayın. Burada güncellemenin mevcut olup olmadığını denetim edin ve “İndir ve Yükle” seçeneğine dokunarak en son güncellemeyi alın. Galaxy Z Flip 5′in de bu bölgede güncellemeyi alıp almadığı şimdi bilinmiyor, bu hususta daha fazla güncelleme için bizimle kalın.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks