Menu

Tanınan uygulama Google Play Store’dan kaldırıldı!

Nothing tarafından geçtiğimiz hafta kullanıcılara sunulan Nothing Chats uygulaması, Google Play Store’dan kaldırıldı. İşte detaylar!

admin 2 haftaönce 0

Geçtiğimiz hafta piyasaya sürülen ve teknoloji dünyasında büyük bir heyecan yaratan Nothing Chats uygulaması, şirket tarafından süreksiz bir müddetliğine Google Play Store‘dan kaldırıldı. Şirket, yazılımsal kusurlar nedeniyle uygulamayı kullanıcıların erişimine kapatma kararı aldı. Lakin ortaya çıkan tezlere nazaran, uygulamada güvenlik açığı tespit edildiği belirtiliyor.

Nothing Chats, lansmanıyla birlikte kullanıcılara şeffaf ve kullanıcı dostu bir sohbet tecrübesi sunmayı vaat ediyordu. Lakin kısa müddet içinde kullanıcılar, uygulamanın Google Play Store’dan kaldırıldığını fark ettiler. Şirket, resmi bir açıklama yapmazken, yazılımsal hata argümanları ve güvenlik açığı mevzularında kullanıcılara bilgi vermedi.

Popüler uygulama Google Play Store’dan kaldırıldı!

Güvenlik uzmanları, uygulamanın süratli bir halde Google Play Store’dan çekilmesinin gerisinde önemli bir güvenlik açığı olabileceği konusunda spekülasyonlara neden oldu. Lakin şirket, şimdi bu bahiste net bir açıklama yapmış değil.

Nothing, teknoloji dünyasında kendine güvenen bir teşebbüs olarak dikkat çekiyor ve lansmanını gerçekleştirdiği eserleriyle kullanıcıların beklentilerini karşılamayı hedefliyor. Nothing Chats uygulamasının yaşadığı bu sorun, şirketin imajını ve kullanıcı inancını etkileyebilir. Güvenlik açığı argümanlarıyla ilgili şirketten gelecek olan açıklama ve uygulamanın ne vakit tekrar Google Play Store’a döneceği konusundaki gelişmeler, merakla bekleniyor.

Oyun Haberleri

0 Kullanıcı Oyu ( 0 out of 0 )

Değerlendirme

– Advertisement – LoL RP Oyuneks
Yazar

– Advertisement –
LoL RP Oyuneks